Hluche 2 sekundy vecny probem hp 614c

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

Hluche 2 sekundy vecny probem hp 614c

Příspěvek od Delaron »

Zdravim sklamanich pouzivatelou modelu 614c chcem sa v tejto sekcii venovat problematike 2 sekund pri ktorich je hp hluche pri telefonovani nainstaloval som tu novu cinsku romku a problem sa vyriesil ale nahodil som najnovsiu roku 5,2,20757 a problem je tu zase ak mate nejake skusenosti z touto dalsiou vyrobnou vadou dajte vediet urcite to zaujma siroku verejnost nie len mna
Uživatelský avatar
jajapv
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon črc 28, 2008 12:16
Kontaktovat uživatele:

Hluche 2 sekundy vecny probem hp 614c

Příspěvek od jajapv »

Už se to tu řešilo vícekrát,prohledni fórum a určitě neco najdeš.Tento jev není jen u 614c je běžný u více zařízení.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Hluche 2 sekundy vecny probem hp 614c

Příspěvek od matoman »

skusal to niekto vyreklamovat, podla mna je to dost podstatna chyba, ktora vadi v riadnom uzivani zariadenia....
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Hluche 2 sekundy vecny probem hp 614c

Příspěvek od matoman »

Tak som skusal tuto vadu vyreklamovat, volal som tam pred Novym rokom a pani na linke mi povedala, ze tento rok Ipaq este budu musiet poslat do servisu, po Novom roku ze dostanem novy. Tak som tam volal dnes, V pohode som nahlasil chybu, povedali mi ze mi to vymenia, ale az na konci hovoru ma prepli na technika, ktory mi tvrdil ze je to vlastnost siete (co teda urcite nieje) a ze to nieje na opravu, chvilku potom mi povedali ze to na opravu je, ale do servisu, nie na vymenu. Bohuzial nemozem teraz ostat bez mobilu, tak som povedal ze zavolam ked si zohnam novy mobil. Ked som sa spytal, preco mi pani minuly rok povedala ze mi to vymenia, a aj on na zaciatku hovoru, tak mi odpovedal ze to bol omyl. Na Slovensku by mi to vraj v pohode vymenili :), skoda, ze ked som bol teraz doma nemal som casu to vymenit :), i ked si myslim ze novy ipaq na tom nebude lepsie ale robit z vady vlastnost sa mi nepaci.
Uživatelský avatar
xjanosik
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř čer 04, 2008 13:09
Zařízení: Htc Diamond 2, Ipaq 614c,

Hluche 2 sekundy vecny probem hp 614c

Příspěvek od xjanosik »

použi túto rom a problém je preč
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=71&t=10309
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti