HW Bluetooth klávesnice

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HW Bluetooth klávesnice

Příspěvek od Wolfenzi »

Blackstone je sice super, ale kdyžtak vidim ve třídě 5 notebooku tak začínám toužit taky po klávesnici. (jak kvuli zápiskum, tak protože při nudných hodinách to bude vypadat že si píšu a já můžu přitom hrát hry které potřebují dpad :tlem: )
Zajímalo by mě jestli tu někdo má nějaké zkušenosti, jestli někdo už klávesnici používá.
Četl jsem že Hulán má tohle http://patrikpospisil.cz/BTFUK.HTM . Líbí se mi že skládací a cena by se dala vydržet, ale chybí mi české znaky (i když se tam píše že "zkušený uživatel" to dokáže předělat, nevim jak moc zkušenej musim být) , nevidim tam nic o nějaké kolébce která by byla na uchycení mobilu a ten design kterej vypadá jako kdyby tomu chyběl ze strany nějakej kryt, se mi moc nepáčí. Hlavně bych teda rád qwertz a né qwerty a pak +ěščřžýáíé na číslech :)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HW Bluetooth klávesnice

Příspěvek od IkE Blaster »

České znaky jsou záležitostí především SW, ne HW. Akorát popisky a ty se dají dokoupit.
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

HW Bluetooth klávesnice

Příspěvek od Sir Andrew »

Mě Freedom BT Keyboard psala CZ znaky když jsem měl jako "schovanou" klávesnici tu od z InterWritu.
CZ polepky poupíš skoro všude, CZ rozložení buď už máš nebo není problém stáhnout -> hurá do školy zapařit si :)
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HW Bluetooth klávesnice

Příspěvek od Wolfenzi »

Jak tak koukám na netu tka to vypadá že moc na výběr ani nemám... konkurence nějak neexistuje téměř
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HW Bluetooth klávesnice

Příspěvek od IkE Blaster »

Hm tak třeba HP iPAQ Wireless Bluetooth Foldable Keyboard je dobrou alternativou
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti