Ipaq 614 c a backup ?

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Ipaq 614 c a backup ?

Příspěvek od zapalkam »

Tak jsem vyzkoušel na svém Ipaqu program Spb Backup - nevím, jestli s tím máte někdo zkušenosti - ale obávám se, že tento produkt není zrovna odladěnou aplikací. Vyzkoušel jsem backup zálohy - která byla cca 13 hod. "stará" - po provedené obnovené záloze došlo k několika zásadním změnám, které nakonec vedly k nutnosti hard resetu a obnovení systému.

Prvín zásadním problémem byla nefunkčnost měřiče baterie - to je trvale ukazoval 100% -- ani vyndání a založení baterie zpět nepomohlo. Horší je, že systém zálohy SPB pravděpodobně při obnovení přepisuje systémové záložní adresáře - protože došlo k několika změnám v ovládání WM6 - např. při pokusu o zálohování konatktů na SIM kartu se otevřely zprávy MMS - a při pokusu o sw factory reset došlo pouze k restaru - nikoli k obnovení továrního nastavení, tlačítko power off naprosto nefukční... atd.

Nyní jsem obnovil tovární nastavení podle návodu v jiném tématu - zdá se vše v pořádku, ale pocit jisté obavy z tohoto produktu zcela nezmizel. Máte s tím někdo zkušenosti ? Který program používáte na backup ??
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned dub 13, 2008 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Petras.18 »

Pro zálohu používám Resco Backup nejnovější verze 1.2. Má celkem jednoduché ovládání a nabízí spoustu možností. Obnova zálohy u mě vždy proběhla bez problému. Můžeš vyzkoušet... :grin:
Funlife
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob dub 05, 2008 18:25
Zařízení: HTC HD, dříve HP 614C
Bydliště: Praha-východ

Příspěvek od Funlife »

Osvědčený a bezproblémový je Sprite Backup, žel bohu placený. Koupil jsem i proto, že mi jako jediný software co jsem kdy na pocket pc používal, nehlásil, že něco nejde zazálohovat.
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Díky

Příspěvek od zapalkam »

Sprite Backup je perfektní - v porovníní s SPB backupem naprosto vyhovující...díky za radu.
-GeorgeCZ-
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř kvě 21, 2008 9:56

Příspěvek od -GeorgeCZ- »

Funlife píše:Osvědčený a bezproblémový je Sprite Backup, žel bohu placený. Koupil jsem i proto, že mi jako jediný software co jsem kdy na pocket pc používal, nehlásil, že něco nejde zazálohovat.
Existuje i neplacena verze,jak rikam ja warez :)
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

warez

Příspěvek od zapalkam »

Priznam se ze radejji pouzivam legalni verze programu. Sprite backup je vyborny - a nevidim duvod tim padem jim za praci na programu nezaplatit. uzivam i verzi na backup pres PC - takze zaloha je i na desktopu...
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů