HTC X senzorová tlačítka problém

Diskuzní fórum věnovaná současné vlajkové lodi HTC, modelu One X s quad-core procesorem…
Odpovědět
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od Majkl1992 »

Zdravím z ničeho nic mi přestaly fungovat spodní senzorová tlačítka. Zkusil jsem tovární nastavení, zkusil jsem dokonce nahrát neoficiální rom jako poslední možnost a stále nic. Existuje nějaká možnost jak je namapovat popř sprovoznit z domu aniž bych ho musel posílat do servisu? Tlačítká svítí, ale nereagují na dotek. jinak všechno jede. Telefon mi nespadl ani nic podobného. Prostě ze dne na den :/
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od htcjirka »

Budes muset poslat do servisu,odesla spodni cast dotykovky( to ze sviti s tim nema nic spolecneho).Je to na vymenu.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od Majkl1992 »

To jsem zrovna nechtěl slyšet.. vzhledem k tomu že je telefon odemčený a mám tam neofik rom tam aelspoň nahraju zpět originál. Záruka na telefon se pouhým odemčením neztrácí, nebo se mýlím? pokud bude vše ve stejném stavu a je zřejmé,že chyba je technická a nikoliv softwarová?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od htcjirka »

Ano,pokud nefunguji ani s originalni rom po cerstvem HR je to HW chyba dotykovky,kterou ti vymeni spolecne s displejem.
Záruka na telefon se pouhým odemčením neztrácí, nebo se mýlím?
Zalezi na danem technikovi,bohuzel ztraci,takze tam vrat zpet co tam patri a uved telefon do puvodniho stavu.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od Majkl1992 »

V tom případě třikrát hurá jestli mi neuznají reklamaci tak můžu očekávat pěknou "pálku" za display. V tom případě díky za reakci a téma se může lock
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od htcjirka »

Nemusi se tema lock,dej i vedet jak jsi dopadl a byl s opravou i rychlosti spokojeny.Objednej si svoz,zadarmo si pro telefon prijedou a zadarmo ti jej privezou.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od Majkl1992 »

Ohledně posledního příspěvku můžu poprosit trochu informací? Nemám s tím zkušenosti :-) A nechám si poradit. ohledně toho svozu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od htcjirka »

VSP DATA a.s. – servis HTC/GSM
Service Park Area
Průmyslová 1181
391 02 Sezimovo Ústí II
Czech Republic

Můžete si také objednat kurýrní přepravu na našich internetových stránkách web.vspdata.cz. Tato služba je však v případě pozáruční opravy zpoplatněna částkou 110,- Kč (bez DPH). Případně můžete kurýrní službu objednat prostřednictvím emailu na adrese [email protected] (stačí zaslat kompletní adresu pro vyzvednutí zařízení + kontaktní telefon na Vás). Objednávky pro kurýrní službu DPD přijímáme každý pracovní den. V případě objednání do 14. hodiny svoz proběhne následující pracovní den. Pro zákazníky ze Slovenska se přijímají objednávky na svoz také, ale dle informace přepravce jsou zakázky vyzvedávány nejpozději do tří pracovních dnů.
Do balení se zařízením přiložte průvodní dopis s popisem závady, kompletními kontaktními údaji, IČ, DIČ, seznam předaného příslušenství (stylus, microSD, nabíječka atd) + záruční list nebo kopii kupního dokladu. V případě, že tomu tak není, má servis právo vrátit zpět zařízení bez opravy. Zařízení můžete zaslat bez příslušenství, pokud samozřejmě popisovaná závada nemůže být způsobena daným příslušenstvím (např. když telefon nenabíjí, je nutno zaslat i nabíječku apod.)

Sluzba je zpoplatnena jen v pripade pozarucni opravy,coz se te netyka.Funguje to rychleji nez reklamace pres prodejce.Vestsinou v pondeli/utery odvezou a do patku ho mas zpet u sebe.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od Majkl1992 »

Díky moc tohle mi ušetří hodně času protože jak jsem se díval přímo na prodejce tak ohlasy nejsou příliš valné a rádi prý protahují i tu 30denní lhůtu. V pondělí odešlu a dám vědět jak dopadnu :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od htcjirka »

Musis jim napsat na ten email ,ze mas ten a ten problem,ze zadas o svoz apod.
Vse dalsi uz ti prijde v instrukcich emailu.
Majkl1992
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned úno 03, 2013 12:00
Zařízení: One X

HTC X senzorová tlačítka problém

Příspěvek od Majkl1992 »

Zdravím ještě jednou já, smazala se mi někde záloha dá se někde podle SČ nbo IMEI zjistit jakou rom jsem tam měl původně ? už jsem zkusil 4 a netrefil jsem se. Stájle jsem si Nandroid Backup pro muj CID ale podle návodů ho nějak nemůžu nahrát CWM mám. Nějaká rada ještě ? :-) Respektive se mi nedaří sehnat ještě stock rom CID TMOB101 v RUU
Odpovědět

Zpět na „HTC One X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host