[app] Week View 8 - doplněk kalendáře

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od matoman »

niekde som cital ze ma MS problem a do WP8 zariadeni posiela WP7 verzie programov. Mozno to je ten pripad.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,nabidne to aktualizaci,ktera je nyni pro WP7.x a degraduje to WP8 verzi 8.3.0.0 na verzi 2.4 pro WP7.x
S marketem/store jsou porad nejake potize,Microsoft se z toho bordelu vubec nemuze delsi dobu vyhrabat.
everyone
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv zář 15, 2011 9:29
Zařízení: Lumia 830

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od everyone »

aha, díky za rychlou odpověď, mě bylo divné, že předtím se ta appka jmenovala Week View 8 a teď jen Week View. Tak uvidíme, snad to dají dohromady, je pravda, že s marketem jsou problémy poslední dobou
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od martintrojanek »

já tedy nevím, ale spíš bych řekl, že autor stáhl week view 8 z marketu kvůly chybě (u mě stále nefungoval a po kontaktu z autorem jsem nebyl sám) a nahradil ho předchozí verzí. Napíšu mu a uvidíme :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od htcjirka »

Na US marketu stale je a nenuti me to aktualizaci/downgrade,funguje korektne.
Sacho
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 09, 2012 11:02
Zařízení: Omnia 7

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od Sacho »

Ahoj všem, stáhnul jsem si WeekView pro WP 7,5, funguje supr, ale mám problém s barvou dlaždic. Ať dělám, co dělám, furt je tam ta modrá, i když používám jiný odstín. V nastavení jsem zkusil snad všechno. Barva dlaždice se ale nezměnila. Nevíte někdo, jak na to? Díky
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od martintrojanek »

tak máte pravdu, je to problém marketu, email od Hannese:
Hi Martin,

Sorry for this issue but this is a marketplace problem.
It seems like the marketplace currently offers an update of the WP7 version of Week View (which does not support large live tiles) for WP8 users.

The MS marketplace is some kind of crap.

Currently i get many emails according to this problem + bad ratings because of this. :(

There is a thread in a MS developer forum about this issue: http://social.msdn.microsoft.com/Forums ... e50ff9e8b3" onclick="window.open(this.href);return false;
Other developers and the adobe reader app had this problem too, which of course does not help anyone.

I hope, MS will fix this soon.

According to the thread above it seems that this problem occurs randomly and for other developers was "fixed" after one day.
I hope, this will occur for Week View too.
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od FraDiavolo »

Jde v tomto programu měnit události v kalendáři? Nerozumím zcela tomu co je napsáno při přihlašování do Windows Live.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od mimonaut »

Jde. Jen se změna neprojeví hned, ale až za několik minut při další synchronizaci s MS accountem. Je to totéž, jako bys změnu udělal na webu.
FraDiavolo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: pon led 07, 2013 20:23
Zařízení: Nokia Lumia 920

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od FraDiavolo »

Mně jde vytvořit událost do kalendáře přes teN Week View, ale nejde mi editorav ani smazat, napíše mi to chybu: Nelze najít a odstranit schůzku z kalendáře aplkace Windows live.
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od martintrojanek »

tak další posun, Hannses je tedy trochu rozhořčen na přístup microsoftu a jeho Store, nicméně náprava by měla být na cestě. Co je horší, Hannes vysledoval, že chybu způsobující neaktulizování živých dlaždic způsobuje odpojení od wifi, pokud ta je před tím připojena, že prý s tímto má problém více programátorů, nicméně week view nevyžaduje připojení k síti po načtení dat při přihlášení, což by tedy nemělo způsobovat tento problém. Bohužel pro mě, nemyslím si že toto způsobuje tento problém, protože shodou okolností jsem byl celý minulý týden doma, wifi jsem měl zapnutou stále a telefon mám nastavný, aby neodpojoval od wifi pokud se zamkne, stejně mi to nefungovalo. Předchozí verze, kterou právě používám funguje úplně normálně oproti week view 8. opravdu jsem tu jedinný, komu nefunguje aktualizace živých dlaždic s week view 8 na Lumii 920? :)
originál mail:
in the meantime, can you download the WP8 version from the store again?

Currently i am quite annoyed with MS, the store and WP development...

Since you reported me a problem with live tile updates (and i got emails according to this issue from some other users too, i started to investigate this).

The result: When WiFi is turned off, the background task agent no longer executes to update the live tile.

This makes absolutely no sense, since Week View does NOT require a network connection, when updating the live tile.
The appointments are loaded form the local windows phone calendar.

Finally i found a thread that other developers have the same problem in their apps:

http://social.msdn.microsoft.com/Forums ... f2d13e361c" onclick="window.open(this.href);return false;

So i guess this is another thing for MS to fix as soon as possible. :/
Sometimes i think, MS fired their quality assurance team and now use marketing instead of quality assurance.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od mimonaut »

Já neměl na lumii920 problém ani se starší, ani s novou verzí. Tedy alespoň s aktualizací dlaždic. Problémy byly pouze dřív na omnii7. Tuto změnu k lepšímu jsem přičítal tomu, že to omnia7 někdy prostě nestihla a lumie má výkonu dost..
ještě podotýkám, že mám portico.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od htcjirka »

Me tez aktualizace dlazdice u teto nove verze chodi bez problemu,tez Portico.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od hamoun »

zkousel jsem na telefonu najit aplikaci ve store a prd, nabizena je jen starsi verze, pockam, az to opravi a tesim se na vyzkouseni :)
martintrojanek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 242
Registrován: sob kvě 14, 2011 16:13
Zařízení: Nokia Lumia 1520 Black Windows Phone 8.1 GDR1 DP

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od martintrojanek »

tak v českém Store pořád week view 8 nemám, nechápu co se s tím marketem pořád děje. Nicméně jako autor překladu mám k dispozici již verzi k testování 8.4, která mi už konečně funguje, obnovuje live tile v pohodě, něco tam Hannes upravil, brzy bude update (pokud se tedy objeví ve Store), kde již jsou české překlady v pořádku. S tím souvisí i uvolnění testovací verze 2.5 pro wp7.8 telefony, kde je již také podporována velká live tile, tak čekejte i tam update :)
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od hamoun »

super, moc diky za info ... tesim se
kdyby se verze pro WP8 objevila, dejte prosim nekdo vedet :-)
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od steelspace »

Něco v procesu obnovování dlaždic není v pořádku. Aplikace appointile mi způsobuje úplné zamrznutí telefonu, ze kterého ji dostane jenom reset pomocí hw tlačítek.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od Flynn »

OT: To ale nesouvisí s aplikací Week View, je to něco zcela jiného. Ale mohu říci, že mi také začala zlobit poté, co jsem nainstaloval custom rom.
grafic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: ned bře 11, 2012 14:06
Zařízení: Nokia LUMIA 950
Bydliště: Praha

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od grafic »

Mam trosku problem s verzi pro 8cky. Zaboha na dlazdici nemohu dostat udalosti z Exchange, prestoze je vidim v aplikaci, v nastaveni mam checkbox zapnuty. Ve starsi verzi (bez velke dlazdice) bylo vse ok. Mate nejakou radu prosim?
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Week View 8 - nová verze pro WP8

Příspěvek od hamoun »

koukal jsem, ze na store na webu, nez se prihlasim, normalne verze 8.4 pro WP8 je ... ma uvedeno, ze je pro WP7.5, WP8
jakmile ji chci koupit, prihlasim se a na tom stejnem miste vidim verzi 2.5, ktera ma taky uvedeno, ze je pro WP 7.5 a WP8 ..

mozna, kdyby bylo uvedeno, ze jedna je pro WP od 7.5 a druha pro WP8, zeby to jelo .. treba ...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů