[Hra] Caged Math

Máte tip na zajímavou hru pro Windows Phone či Windows 10 Mobile? Podělte se o něj s ostatními!
Odpovědět
Bon3crush3r
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 31, 2011 0:06
Zařízení: Omnia 7

[Hra] Caged Math

Příspěvek od Bon3crush3r »

Zdravím všechny majitele a fanoušky WP telefonů.

Na marketplace jsem vydal svou první hru Caged Math. Jedná se v podstatě o hru KenKen. Hra je zadarmo a budu rád, když ji vyzkoušíte a napíšete mi Váš názor (abych věděl co v dalších hrát zlepšit a změnit).

Hra je založená na základních aritmetických operacích a matici N x N. Podporuje velikost hrací plochy od 4 do 10, žebříček nejlepších časů, výzvy, rychlou a vlastní hru, různé obtížnosti, tréninkový mód ...

Obrázek

Homepage: http://cagedmath.weebly.com/

Obsahuje i češtinu (nastavitelné v Menu -> Options).

Díky za Vaše názory,
Jan "Bon3crush3r" Nohavica
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

[Hra] Caged Math

Příspěvek od Robert Varga »

Čoveče, hezký a zajímavý! Hvězduju.
Tigerish
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř lis 09, 2011 17:20
Zařízení: Samsung Omnia 7

[Hra] Caged Math

Příspěvek od Tigerish »

Me se to taky moc libi, priste bych zauvazoval o off verzi zpracovani zebricku a achievementu.

S timto stylem hry jsem se doposud nesetkal, bohuzel z navodu primo v telefonu jsem zprvu nepochopil souvistost s danou matematickou operaci. Musel jsem se podivat na tu wiki co jsi uvedl, na vzorove vyplnenou tabulku. Danou operaci jsem si asocioval ke konkretnimu policku a netusil co se po me vlastne chce. Asi sem moc zvyklej na stupidni sudoku, ale bude nas urcite vic :)
Bon3crush3r
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 31, 2011 0:06
Zařízení: Omnia 7

[Hra] Caged Math

Příspěvek od Bon3crush3r »

Tigerish píše:Me se to taky moc libi, priste bych zauvazoval o off verzi zpracovani zebricku a achievementu.

S timto stylem hry jsem se doposud nesetkal, bohuzel z navodu primo v telefonu jsem zprvu nepochopil souvistost s danou matematickou operaci. Musel jsem se podivat na tu wiki co jsi uvedl, na vzorove vyplnenou tabulku. Danou operaci jsem si asocioval ke konkretnimu policku a netusil co se po me vlastne chce. Asi sem moc zvyklej na stupidni sudoku, ale bude nas urcite vic :)
No návod v telefonu je třístránkový a na třetí straně je právě i ukázkově vyplněné pole (respektive možnosti jak takové pole vyplnit) :-)

A jak prosimtě myslíš tu "off verzi" žebříčků a achivementů ? Protože v tuhle chvíli jsou obě věci jen lokální v telefonu a na internet hra vůbec nepřistupuje ;-)
Tigerish
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř lis 09, 2011 17:20
Zařízení: Samsung Omnia 7

[Hra] Caged Math

Příspěvek od Tigerish »

Jo navod je super, jen nadseni ze hrani prevladlo nad procitanim navodu. Tedy beru zpet, navod mas super.

No pokud je zebricek a achivementy lokalne, pak asi nekde bude chybka protoze se mi to tam pozdeji neukladalo. Zkousel sem to jit postupne, dohral sem zacatecnika, pak pokrocileho, achievemnty jsem za oboje dostal. Pak jsem dohral za znalce a nic sem nedostal, ani za experta. Hral jsem 4x4, mozna je potreba zahrat vetsi pole? Ale ani do zebricku velikost 4 se mi to nezapsalo pro znalce a experta.

Taky je neprijemne uspavani telefonu. Preci jen je potreba u toho trosku vic premyslet a kdyz to cloveku hasne a lockne se telefon, rusi to hru.
Bon3crush3r
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 31, 2011 0:06
Zařízení: Omnia 7

[Hra] Caged Math

Příspěvek od Bon3crush3r »

Tigerish píše:No pokud je zebricek a achivementy lokalne, pak asi nekde bude chybka protoze se mi to tam pozdeji neukladalo. Zkousel sem to jit postupne, dohral sem zacatecnika, pak pokrocileho, achievemnty jsem za oboje dostal. Pak jsem dohral za znalce a nic sem nedostal, ani za experta. Hral jsem 4x4, mozna je potreba zahrat vetsi pole? Ale ani do zebricku velikost 4 se mi to nezapsalo pro znalce a experta.
Problém bude v tom, že když zapneš Custom game tak tam necháš mód Practice - a jelikož v tomto módu máš možnost nechat si zobrazit řešení tak se ani nezapočítávají výsledky. Stačí teda přepnout mód na Normal a půjde to. :-)

Asi to změním tak, že defaultně tam bude Normal a na "požádání" Practice.
Tigerish píše: Taky je neprijemne uspavani telefonu. Preci jen je potreba u toho trosku vic premyslet a kdyz to cloveku hasne a lockne se telefon, rusi to hru.
Osobně mám lock nastavený až po 3 minutách - proto jsem s tím problém neměl. Upravím to do další verze tedy tak, aby se obrazovka nezamykala při neaktivitě uživatele.

Díky za nápady a komentáře ;-)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

[Hra] Caged Math

Příspěvek od Robert Varga »

Konečně jsem udělil svých 5 hvězdiček... Hra si je opravdu zaslouží. Dokonce jsem ji pochopil i z vestavěného návodu. :P
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů