Vzdálená plocha

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Vzdálená plocha

Příspěvek od Ranger »

Zná někdo aplikaci přes kterou bych mohl na tomto komunikátoru vzdáleně ovládat plochu na PC? Něco jako Team Viewer, ten je bohužel jako už je dnes zvykem jen pro iPhone a Androida. Přes LogMeIn se taky připojit nedá.
:-(
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Vzdálená plocha

Příspěvek od rehakk »

Co takhle použít strýčka Google???

http://forum.xda-developers.com/attachm ... 1277857268" onclick="window.open(this.href);return false;
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Vzdálená plocha

Příspěvek od Ranger »

Jo to by mohlo být supr, jenom škoda že nevím co jsem to vlastně stáhnul. :-(
Anglicky totiž moc neumím, vlastně vůbec a tak mi je toto fórum celkem k ničemu, ale i tak díky za ochotu.
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Vzdálená plocha

Příspěvek od rehakk »

Koukám, chtěl by si všechno, ale neuděláš pro to nic! Stáhnul sis rdp.cab, který uložíš do PDA, a pak na instaluješ. V aplikacích ti potom přibude odkaz "Remote Desktop Mobile". Na to klikneš, můžeš si vybrat jakou rukou to provedeš, a pak už jen vyplníš přihlašovací údaje. Je to v češtině, tak že nevím, proč tu zmiňuješ angličtinu...
Snad jsem to napsal dost podrobně a snad nejsi línej číst. To by ti pak bylo tohle fórum opravdu k ničemu!
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Vzdálená plocha

Příspěvek od Ranger »

No tak jsem se konečně dozvěděl o co jde a zjišťuji že tato aplikace nepodporuje jiné OS než Wokna a potřebuje mít nastavenou IP adresu což je mi k ničemu. Mám totiž na starosti několik strojů a nemohu po někom chtít aby mi stále zjišťoval adresu která je neveřejná, proto jsem uvedl softwarový příklad. Jo a "strýčka Google" jsem taky použil, ale nic co by mě zajímalo.
Takhle chytře odpovědět dokáže jen málokdo.
:-(
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Vzdálená plocha

Příspěvek od rehakk »

Ano, tato aplikace podporuje opravdu jen OS Microsoft Windows Mobile (mazáci a profíci používají výraz "Wokna", já se po téměř dvaceti letech práce v oboru IT profíkem necítím, tak že raději používám oficiální výraz), a nabídl jsem ti ji právě proto, protože si v sekci "HTC Touch Diamond2", který OS MWM používá.
Pokud používáš na HTC TD2 jiný OS, měl si to napsat. Pokud nemáš HTC TD2, měl si být v jiné části fóra. Nakonec, nenapsal si to ani teď, co používáš, tak že ti těžko může někdo poradit...
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Vzdálená plocha

Příspěvek od Ranger »

Nemluvím o HTC, ale o tom že aplikace vyžaduje na připojeném stroji OS od Microsoftu. Mimochodem taky nejsem žádný zelenáč, jsem starší a pouze jsem nebyl v Rusku. Taky mě zrovna nenatchne když někdo z uživatelů v podstatě neví jak psát "velkým" písmem, něco si zabrblám, ale vysvětluju. Píšu ve správné sekci. Podobnou aplikaci má mobil ve své výbavě, jen jsem ji ještě nezkoušel, opravdu potřebuji univerzálnější nástroj. Nakonec abych si pořídil Apple iPhone kde není problém. Třeba se ještě něco objeví.
:-(
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Vzdálená plocha

Příspěvek od IkE Blaster »

Jediné, co nepotřebuje veřejnou IP, je TeamViewer (příp. odvozeniny). Mobilní klient ale existuje pouze pro Android/iOS. Na WM je dostupné pouze VNC a to veřejnou IP potřebuje (plus je teda ještě zmíněné RDP, ale to je jen pro MS a navíc mi nevyhovuje).
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů