HTC sense

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC sense

Příspěvek od Bomber »

Ahoj vypnul jsem HTCSense a nevím jak to znovu zapnout.Poradíte?
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

HTC sense

Příspěvek od diviline »

Start, nastavení, Home, a tam si vyber Sense nebo Touchflo plugin, nevzpomínám si jak to bylo už je to nějaký ten rok. Nebo to bylo Start a Today nastavení, tam jak vybíráš témata a jsou tam na druhé záložce pluginy.
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC sense

Příspěvek od Bomber »

Když dám Start tak tam žadne nastavní ani today neni jak píšeš.Mam Win 6.5 jestli na tom zaleži
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

HTC sense

Příspěvek od diviline »

Musis mit nekde polozku nastaveni:-) Start>Nastaveni>Menu Vsechna nastaveni>Today (Home) proste takovy domecek tam je myslim a v tom das zalozku kde se nastavuji pluginy, je mezi nimi Sense nebo Touch Flo nebo Manila, uz nevim :-)
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC sense

Příspěvek od Bomber »

Když dam start tak tam žadna položka nastavení není a položka Home(domeček)slouži k navratu na zakl.obrazovku.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

HTC sense

Příspěvek od dwbmb »

Tohle se mi stalo jednou, od té doby sense raděj nevypínám. Bohužel s vypnutím sense zmizel i způsob, jak se dostat do této části nastavení. Jak víme, sense rozděluje nastavení na dvě různé nabídky a Homey settings je zrovna v té druhé části, která je přístupná jen z té první integrované do sense. Je to podobná situace, jako když si zamknete klíče uvnitř auta - šlo to snadno, opačný postup je horší.
Já jsem to vyřešil tak, jelikož jsem byl na cestách, prostým obnovením továrního nastavení telefonu, přístupného z té zachovalé části nastavení. Není to moc elegantní způsob, ale bez přístupu k informacím byl asi ten nejrychlejší.
Takový nápad: zkus si nainstalovat BsB Tweaks, je v tom volba Windows Settings - shows normal settings in start menu. To za normálních okolností přidá do nabídky start další ikonu nastavení, obsahující zbylé položky včetně Home settings. Mohlo by to teoreticky fungovat. Po zapnutí Sense pak můžeš nastavení vrátit zpět a BsB Tweaks odinstalovat.
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC sense

Příspěvek od Ranger »

No je to divný, opravdu ve startu nemáš zástupce "Nastavení" popřípadě "Settings" zubatý kolečko? Vyzkoušej tedy spustit průzkumníka, najdi adresář "Windovs" potom běž do "Start Menu" -> "Programs" a tady by měl být zástupce "Settings", ten spusť, pokud jsi došel až sem, měl by jsi být v "Nastavení", dál vyber [Domeček] "Dnes", druhá záložka "Položky", no a tady už zvolíš HTC Sense a OK. Chvilku trvá než se aplikace načte. Mě se to občas nepovede a musím provést softreset (tlačítko pod krytem u baterky).
Jestli se k cíli ani tak nedostaneš, běž opět touto cestou: "Windows" najdi soubor "htcSettingEntry.exe", tento soubor spusť. Je možné že bude psán malýma písmenama, postup dál už znáš.
Tak potom napiš jestli se ti to povedlo.
;-)
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC sense

Příspěvek od Bomber »

Tak tudy cesta taky nevede.V tom start menu taky taková položka není.Nakonec jsem v PC našel zálohu,kterou jsem si kdysi naštěstí udělal a vrátil jsem to zpět.Tohle ale HTC moc vychytane nema,anebo to tak mají schválně aby lidi odradili ten jejich Sense vypínat
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

HTC sense

Příspěvek od diviline »

To je asi záměr HTC nebo něco jen nedomysleli.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

HTC sense

Příspěvek od kome »

Ve WM 6.5 je ve startmenu ikonka seting ,v ni je polozka home ,tam se nastavuji pluginy na home obrazovku. Je ve tvaru ozubeneho kola. Urcite to tam mas. Nejsi jediny kdo ma vypnute Sense
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

HTC sense

Příspěvek od Ranger »

No už je to jedno, jen mi nejde do hlavy jak ti mohl zmizet z adresáře "Windows" systémový soubor pro nastavení OS "htcSettingEntry.exe".
:?: :idea:
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

HTC sense

Příspěvek od dwbmb »

kome píše:Ve WM 6.5 je ve startmenu ikonka seting ,v ni je polozka home ,tam se nastavuji pluginy na home obrazovku. Je ve tvaru ozubeneho kola. Urcite to tam mas. Nejsi jediny kdo ma vypnute Sense
Uvedom si, ze neni jedina verze sense :) Opravdu to tam po vypnuti sense neni, jelikoz to odkazuje na tab na uvodni obrazovce homescreenu sense, ktery je vyply.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

HTC sense

Příspěvek od kome »

To je mozne ,ale v oficialni rom to funguje tak jak jsem rikal, sense jsem nepouzival ,takze jsem ho vzdy vypinal a to v nastaveni homescreenu.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

HTC sense

Příspěvek od dwbmb »

V ofocialni ROM to funguje i tak, jak jsem psal ja. Nerad se opakuji, ale Sense neni pouze v jedine verzi.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti