nefunkcny displej po flashnuti ROMky

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
onlineboss
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 30, 2011 21:01
Zařízení: HTC Touch HD

nefunkcny displej po flashnuti ROMky

Příspěvek od onlineboss »

Dobry den,
po vyse roku som sa odhodlal na flashnutie povodnej original WM 6.1 ROMky.
Pocas pouzivania original WM 6.1 ROM fungoval displej spravne a bez problemov. Rozhodol som sa pre flashnutie ROMky. Vybral som si najnovsiu (a spravnu) EnergyROM - Energy verziu. HSPL prebehlo v poriadku. Flashnutie taktiez. Vykonany nasledny hard reset. Nova ROM nabootovala bez problemov. No a potom nastal problem. Zasekol som sa na obrazovke zarovnania displeja "Align Screen". Displej reaguje na tlak no akoby nerozonaval miesto kde nan zatlacim. To ma za nasledok ze zarovnavanie prebieha stale dokola. Predtym na original ROM som tento problem nemal.

Pripadne poznate nejaky sposob/program na preskocenie/obidenie zarovnavacej obrazovky po hard resterte ?

Je to sposobene vadnym digitizerom ? Ked este pol hodinu pred flashnutim ROMky displej fungoval spravne ?

Dakujem za odpovede.
Michal Javůrek

nefunkcny displej po flashnuti ROMky

Příspěvek od Michal Javůrek »

Mrkni sem:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... %AD#p80347" onclick="window.open(this.href);return false;

Tady se kdysi řešil podobný problém, jde to obejít nahráním kalibračních údajů do registrů, akorát si budeš muset sehnad patřičný soubor pro displej Touch HD. Ykus pohledat na serveru xda-developers.com, tam by to mohlo být.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti