Kapacita paměti HTC Snap

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
chronomag
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 21, 2010 20:03
Zařízení: Nokia E51

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od chronomag »

Zdravím, pořídil jsem si HTC snap a již po ca týdnu užívání (kdy mi přišlo několik desítek mailů a nainstaloval jsem 2 aplikace) mi telefon hlásí nedostatek paměti. Vím že pamět není největší necelých 200 MB, ale to už nemůže být plné nejhorší je, že jsem prostě nepřišel co a hlavně jak mám přesunout na kartu. Zkoušel jsem media atd. fakt nevím.... a ten skvělej "návod" můžu hodit z okna, nakopal bych je, je to nějaká zkrácená verze a nenašel jsem nic co by mi k něčemu bylo, ani na HTC.com... můžete mi někdo pomoci??

Děkuji a zdravím
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od Jiří Hrma »

Podívej se na obsah složky /My Documents v rootu telefonu a větší obsah odtud přesuň do stejného adresáře na kartě (vytvoř jej tam). Fotografie se například bez změny výchozího úložiště ukládají právě do tohoto umístění (/My Documents/Pictures) a mohou zabírat celkem dost paměti. A pokud to ty programy nabízejí, tak je také nainstaluj na paměťovou kartu, ať ušetříš MB ve vnitřním úložišti. 200 MB není mnoho, ale zase takhle by to zlobit nemělo a přesunutím tohohle obsahu na kartu by se měl problém vyřešit.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od htcjirka »

Hlavne to chce hned na zacatku nastavit ukladani priloh emailu na pametovou kartu..Jinak pak neni problem prijmout par emailu s prilohou a je po volnem miste..
Michal Javůrek

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od Michal Javůrek »

jen doplnim, ze to nastaveni ukladani priloh emailu na kartu najdes primo v emailove aplikaci v nabidce Options
chronomag
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 21, 2010 20:03
Zařízení: Nokia E51

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od chronomag »

Jiří Hrma píše:Podívej se na obsah složky /My Documents v rootu telefonu...
Děkuju za tip, můžu se zeptat jak??? Root je pro mne veliká neznámá:) Zkoušel jsem právě v mediích najít nastavení úložiště, ale nějak jsem neuspěl.... WM jsem ještě neměl, předtím jsem měl Symbian... na užívání ok, akorát ohledně složitějších věcí trochu nevím.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dostaneš se tam přes File manager (Správce souborů); zástupce by měl být v nabídce Programy.
chronomag
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 21, 2010 20:03
Zařízení: Nokia E51

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od chronomag »

JJ děkuji, už jsem se tam dostal přes průzkumník, bylo plné uložitě, akorát tam nemůžu nikde najít kartu, ale to už nějak vyřeším... zatím jsem to alespoň přesunul do obrázků a hudby atd... díky. Ale v nastavení e-mailu není možnost zvolit uložiště příloh, holt si s tím budu muset chvíli hrát.... fakt bych vraždil za "stručný návod".
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kapacita paměti HTC Snap

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ono pokud to jen přesuneš z My Documents do jiné složky, tak to ale pořád bude uložené ve vnitřní paměti telefonu a pořád to bude zabírat cenné MB v interní paměti. Kartu najdeš v průzkumníkovi pod názvem "Storage Card", tak ty složky překopíruj tam. V nastavení e-mailu ta možnost ukládání příloh je, projdi si ty nabídky v klientovi ještě jednou, asi si to musel přehlédnout.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů