Nabíjení popř. Baterie,Soft HTC Kaiser

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Tampajs
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 23, 2010 23:14
Zařízení: HTC TyTn II

Nabíjení popř. Baterie,Soft HTC Kaiser

Příspěvek od Tampajs »

Zdravím mám čerstvě Kaisera ale stále mě zlobí baterka.. Nevim jestli to je baterkou nabíječkou nebo softem... První věc je že zkusím baterku na kterou čekám ale přesto mi nedá se zeptat jestli jste se stim někdo už nesetkal.. Dám nabíjet telefon to trvá kolem 1,5hod.. Když ho sundám mám 100% baterii během 1 minuty klesne na 99% zavolám a mám 98%.. Necham telefon jen tak 30 min to stále ukazuje kolem 96-7% pak ho vypnu vyndám baterii počkám 10vteřin vložim zapnu a telefon má stav baterie 14%.. Donutilo mě k tomu to že třeba při 70% sem neudržel hovor víc jak 16vteřin pak se telefon vypnul a pokusi o zapnutí byli že naběhlo smart mobility a zase se vypnul.. Když sem ho 5 minut nechal tak šel zapnout a ukazoval baterii 70% ale zase se vypnul.. Když sem vyndal a zandal baterii zapl tak to ukazovalo 3% baterie tak znovu na nabíječku a tak stále dokola
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nabíjení popř. Baterie,Soft HTC Kaiser

Příspěvek od htcjirka »

Vypada to opravdu na baterii,alespon u Kaiseru jsem toto zaznamenal casto a vzdy to bylo baterii.
Tampajs
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 23, 2010 23:14
Zařízení: HTC TyTn II

Nabíjení popř. Baterie,Soft HTC Kaiser

Příspěvek od Tampajs »

Díky uvidíme během příštího týdne mi přijde tak to zkusím.. V nejhorším ho prodávajícímu vrátím :( těžko se sním loučit za těch 5dní co ho mám sem si ho oblíbil...
namork1
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 22, 2009 10:26
Zařízení: HTC MDA Vario 3

Nabíjení popř. Baterie,Soft HTC Kaiser

Příspěvek od namork1 »

Mám podobný problém, jednou se mi sám od sebe vypl a už nešel zapnout. Koupil jsem novou baterii a bylo vše v pořádku ale jen na první nabití. Po druhém nabití už vydržel jen pár hodin a to jsem s ním ani nic nedělal. Nakonec se znova nečekaně vypl a už zase nejde zapnout a při připojení nabíječky svítí jen červená dioda. Nevím čím to je .... buď mám takovou smůlu na vadné baterie a nebo je v zařízení nějaká "chyba".
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů