Fotak a problem s netem

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Mogwai
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 24, 2010 10:01
Zařízení: HTC Touch HD

Fotak a problem s netem

Příspěvek od Mogwai »

Dobry den, mel bych na Vas dva male dotazy. Prochazel jsem forum a bohuzel jsem k tomu nic nenasel. Mam telefon HTC Touch HD a kdyz zapnu fotak tak vse jde tak jak ma krom toho, ze se mi na displeji neukaze posuvnik pro priblizovani a oddalovani. Nevite cim by to mohlo byt? V sobotu odjizdim do Egypta, a ja uz nevim jak to zjusit jinak zprovoznit. A druha vec je ta, ze kdyz se pripojim na net tak mi jdou nacist jen nektere stranky, funguje mi treba jen google, ale kdyz pak kliknu na dal nalezenou stranku tak uz mi ji to nezobrazi. Pouzivam Internet exploer co byl v telefonu jiz predinstalovany a bohuzel tomuhle moc nerozumim. DIky moc za odpoved.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Fotak a problem s netem

Příspěvek od Jiří Hrma »

To je docela zvláštní problém. Máš v telefonu poslední verzi ROM ( htttp://sunnysoft.cz/htc" onclick="window.open(this.href);return false; )? Zkusil bych si nejprve udělat zálohu dat a následně Hard reset (obnova továrního nastavení) a potom uvidíš, jak se telefon bude chovat a zda problém(y) zmizí. Jinak na přístup na Internet doporučuji používat vestavěnou Operu Mobile, IE je výrazně pomalejší.
Mogwai
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 24, 2010 10:01
Zařízení: HTC Touch HD

Fotak a problem s netem

Příspěvek od Mogwai »

Mam tam W 6.5 angl. HArd reset sem jiz zkousel a nepomohlo to. Operu tu mam taky a dela uplne to sami. IE mi treba hlasil, ze nema zaply javascript. Pritom kdyz vlezu do nastaveni IE, tak tam je odskrtnuty.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů