e-mail klient

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
skurakai
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 10, 2008 18:27
Zařízení: HTC TyTn II, WM 6.1

e-mail klient

Příspěvek od skurakai »

Zdravím.

Byl bych rád, kdyby se uživatelé podělili se svými zkušenostmi ohledně poštovních programů na WM 6.x.

Zatím používám stále Pocket Outlook, ale vadí mi na něm několik věcí.

1) není přátelský pro dotykové ovládání (prsty, pokud u sebe nemám zrovna stylus)
2) často se mi nestahují všechny zprávy nebo se nedotahují celé a nejdou otevřít
3) pokud otevřu email musím se složitě dostávat zpátky místo abych klik "zobrazit další/předchozí"
...
když tak připište vy, co vám na něm vadí. Teď si sám nevzpomenu.


Alternativy: Zkoušel jsem trial WebIS FlexMail. Moc mi nesedl. OpenSource QMail má spoustu much, není fingerfriendly (hádám že není ani dělaný na WM 6.5.x), příliš komplikovaný a hlavně se mi nepodařilo rozchodit gmail :-) Navíc se mi nelíbí, že nemá rolovací lištu (takže často nevím co softwarovou klávesnicí píšu) popř. se mi softwarová klávesnice schová úplně a nejde vyvolat.

Nějaké porovnání klientů jsem našel třeba tady http://modernnomads.info/wiki/index.php ... il-clients" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak jsem žádné pořádné testy či porovnání nenašel.
Uživatelský avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte lis 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Bydliště: Ružomberok

e-mail klient

Příspěvek od peter34 »

Vyskúšaj Profimail od LCG, nie je síce finger friendly ale veľmi dobre sa ovláda hw klávesami, ktoré našťastie Kaiser ešte má. Ja som s ním spokojný.
kidli
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 02, 2005 14:06
Kontaktovat uživatele:

e-mail klient

Příspěvek od kidli »

Já teda "default" e-mail klienta na Kaiseru ovládám převážně HW tlačítky - kontextové pod displejem, D-pad a OK. Jediné na co potřebuju stylus/prst je přepínání složek...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů