Tovární nastavení

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
lion84
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 19, 2010 5:53
Zařízení: Xperia X1

Tovární nastavení

Příspěvek od lion84 »

Muže te my někdo prosím poradit jak vrátit Omnii 2 do Do továrního nastavení.Předem děkuju.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Tovární nastavení

Příspěvek od Iceman111 »

Tak pokud nechces delat hard reset staci najet do nastaveni (modrosede ozubene kolecko) najit nastaveni pameti, a zadat vymazat pamet. Bude to chtit kod 1234 a pak to vsechno smaze a je telefon jak po zakoupeni.
lion84
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 19, 2010 5:53
Zařízení: Xperia X1

Tovární nastavení

Příspěvek od lion84 »

Dík moc a co se tíče toho kodu tak když jsem tam zadal jen ten kod tak my to jen restartovalo telefon a navíc vůbec my to nereaguje na usbčko.Když ho pripojím normalně přez USB k pc tak my to vůbec ani nenabiji a ani to prostě vůbec nereaguje na telefon a telefon my jde jen nabíjet když se vypne vůbec nevím co stím je :-( Ale zkusím tu první variantu co jsi my napsal.Dík a dám určitě vědět co a jak.
Iceman111
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: pon úno 01, 2010 11:44
Zařízení: Sony Xperia L

Tovární nastavení

Příspěvek od Iceman111 »

Tak pokud vznikne problem ktery nejde odstranit tak vetsinou vzdy pomuze hard reset.Telefon znovu nabotuje a nainstaluje system a je jak novy. V podstate je lepsi udelat primo hard reset nez tovarni nastaveni. Stejne budes muset instalovat vsechno znova tak jak tak. U hardu mas jistotu ze tam vubec nic nezustalo,akorat to trva kapku dele nez tovarni nastaveni. A ten kod smaznu, kdyz nefunguje jak ma.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Tovární nastavení

Příspěvek od sh.a.rk »

Jesto este jedno mazanie a to je - Factory reset zmaze vsetko aj co je na MyStorage (aspon myslim).
šámot
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv říj 01, 2009 8:08
Zařízení: Samsung Omnia II GT 8GB

Tovární nastavení

Příspěvek od šámot »

to lion:
ten samý problém s USB a nabíjením jen v režimu vypnuto vyřešil až servis a výměna základní desky...:(

o poduk se nepletu, taky jsem předtím dělal tovární nastavení pomocí nějakého kódu, tom.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti