Dobře čitelné téma na léto

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Odpovědět
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Dobře čitelné téma na léto

Příspěvek od nofxsak »

zdravím
léto je tu, prázdniny, sluníčko a právě v něm je ten problém...
je všeobecně známo, že displeje pda nemaji na slunci kdovíjakou čitelnost a proto se chci zeptat jestli někdo nevíte o nějakém pěkném dobře čitelném UI nebo témátku, treba do bíla aby bylo...
černý témata od htc jsou supr, ale na slunci je to bída, stejně jako pointUI takže přijmu všechny rady...

díky 8-)
Uživatelský avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: sob pro 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Bydliště: Kyjov

Příspěvek od Soap »

A co nějaká hodně kvalitní folie a vyhrát si s nastavením displeje?
Nepomáhá?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

já měl dobře osvětčenou BoxWave Anti-glare spolu s plným jasem displeje, spolu s VGA je na slunci lepší čitelnost než normál, ale že máš QVGA tak asi to témátko bude potřeba, jestli naky chceš vyrobit tak mě kontaktuj buď SZ nebo IM
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Příspěvek od nofxsak »

jo s plnym podsvicenim to celkem dobre citelne je, ale je to neuveritelny zrout baterky... prave jsem chtel najit neco s cim bych plnou intenzitu podsviceni davat nemusel, problem je v tom, ze zadnou presnou predstavu nemam, ale treba bila manila by az ji na xda-devu doladi by nemusela byt spatna... ( myslim XIA verzi)
Derek
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 07, 2007 20:12
Zařízení: Kaiser

Dobře čitelné téma na léto

Příspěvek od Derek »

Omlouvam se za nekromancii stareho threadu, ale zacina byt opet vcelku aktualni - navic jsem zjistil, ze folie na Kaiserovi je sice kvalitni i skvele nalapena, ale je to leskla verze a venku je cihla prakticky nepouzitelna.
Chtel bych to alespon trochu vykompenzovat pekne kontrastnim tematem - predstavu nemam, proto bych rad vase tipy a zkusenosti. Dikes ;)
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Dobře čitelné téma na léto

Příspěvek od Sir Andrew »

Někdy fólie ani není potřeba. Na Himě žádnou nemám a na slunci jde číst nejlíp - možná je to ale tím, že má prostě LCD dělané starou-dobrou technologií.
Derek
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř úno 07, 2007 20:12
Zařízení: Kaiser

Dobře čitelné téma na léto

Příspěvek od Derek »

Folie je samozrejme aplikovana jako ochrana displaye, situaci se svetlem a odrazy jenom zhorsuje (protoze jde o tu lesklou, tusim od Branda) skoro do takove miry, jako leskle LCD u ntb...
Ano, technologie displayu, to je nectnost snad vsech WM zarizeni. Blba Nokia 5000, kterou jsem mel mesic jako nouzovku, mela citelnost displaye asi tak desetkrat lepsi :x

I proto bych rad nejake ozkousene theme nebo jine hinty. Zatim pomaha tak maximalne pres HTC Home zvysovat venku jas displaye, coz je zase nepekne na ukor baterky. A protoze mam prakticky stale venku nasazeny slunecni bryle (operace oci), tak ani to neni samospasny :-(
Odpovědět

Zpět na „Témátka a skiny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů