Občasná ztráta signálu

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
abroucek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 15, 2009 17:18
Zařízení: HP IPAQ 614c

Občasná ztráta signálu

Příspěvek od abroucek »

Tento telefon mám už přes půl roku, ale je tomu asi týden, co mi začal nějak blbnout. Telefon je normálně zaplý, operátora to na Today píše, ale když mi někdo volá, ohlásí se mu, že tel. není dostupný. Jde o nějakou záhadnou ztrátu signálu, ale mobil se tváří, že je vše v pořádku. Když se nějakým záhadným způsobem vrátí do normálu, přijde mi hromadně několik sms, které mi díky "ztrátě signálu" nedošly... Taky se stane, že se rozhodnu zavolat a při vytáčení je telefon hluchý. Vytočím znova a signál už je v pořádku.

Kde může být chyba? V telefonu nebo u O2? Restart nepomohl...
Děkuji za rady.
---UFO---
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 02, 2008 8:32
Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
Bydliště: Slovensko

Občasná ztráta signálu

Příspěvek od ---UFO--- »

Aku mas verziu rom a aku verziu radia? Skus si aktualizovat radio aspon na 0.88. A ak pouzivas este WM6.0 skus si nainstalovat nejaku 6.1 romku.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Občasná ztráta signálu

Příspěvek od matoman »

hmm zatial co som mal alebo videl telefon s WM (qtek 8080, qtek 8310, MDA Vario, EtenX500, HP614c, HTC Vox...) robili casom to iste. Na chybu neprisli bohuzial ani v servise. Nejako som sa s tym naucil zit :) a sem ked cakam hovor tak si prezvonim na nejake bezplatne cislo ci mobil funguje normalne. /-:
abroucek
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 15, 2009 17:18
Zařízení: HP IPAQ 614c

Občasná ztráta signálu

Příspěvek od abroucek »

Zdravím,

včera jsem měla cestu kolem prodejny O2 a zašla se zeptat. Prý je to zhruba měsíc, kdy v Ostravě spustili novou síť (ta prý už běží v Praze a Brně) a díky tomu to prý blbne. Podle doporučení jsem změnila síť z UMTS na GSM a zatím v pořádku. Tak uvidíme.
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

Občasná ztráta signálu

Příspěvek od zapalkam »

Mně to bohužel udělalo taky - v místě, kde není UMTS od O2 ale jen klasická siť a GPRS - měl jsem verzi 6.5 - a také u O2. Ve verzi 6.0 se mi to nikdy nestalo a byl to důvod, proč jsem se vrátil zpět na 6.0 - protože řeším nyní bohužel důležité věci po telefonu a toto se mi nikdy nestalo. Jediné, co jsem vysledoval, že přestala blikat zelená LED když nepříjimal hovory...což mne zarazilo...ale to, že telefon bude volajícímu normálně vyzvánět a mně ani ťuk - to jsem nečekal...verze radia byla 0.88 - jedná se nový kus v rámci reklamace...
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti