Domů » Bleskovky » Zpátky do školy: Geekbuying láká na výrazné slevy elektroniky

Zpátky do školy: Geekbuying láká na výrazné slevy elektroniky

Čínský internetový obchod GeekByuing si připravil další promo akci, ta tentokrát nese název Zpátky do školy. V rámci týdne slev si můžete pořídit nejrůznější elektroniku – od smartphonů po sportovní kamery, za snížené ceny.

Ušetřit můžete například při nákupu smartphonů LeTV LeECO S3, ZTE Nubia Z17 nebo BlackView BV8000 Pro. Kompletní nabídku smartphonů naleznete zde. Navíc je možné vybírat mezi skladem v Evropě a Číně, kdy v prvním případě odpadá nutnost platit DPH ve výši 21 procent.

V případě, že máte chuť dokumentovat své aktivity, rozhodně byste neměli minout celkem bláznivé příslušenství v podobě náhlavní kamery Foream X1, která umí nahrávat video ve Full HD rozlišení při 30 snímcích za vteřinu.

Ani tím ale výčet položek ve slevě nekončí. Vybírat můžete z nepřeberného množství sluchátek, klávesnic, modemů a dokonce i notebooků se systémem Windows 10. Kompletní nabídku elektroniky naleznete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.