Za necelých 400 Kč: praktický batoh s USB portem a držák do auta s bezdrátovým nabíjením

Blíží se léto a to je ideální doba na cestování. Ať už vyrazíte po svých, nebo autem, určitě se vám bude hodit následující příslušenství, které díky slevovým kódům můžete získat za nejvýhodnější cenu na trhu. Internetový obchod Cafago.com aktuálně odstartoval slevovou akci na praktický batoh, na jehož těle najdete USB port pro dobíjení telefonu či jiného příslušenství (pozor, powerbanka není součástí balení).

Batoh je dostupný ve třech barevných variantách – elegantní šedivé, růžové pro dámy či černé. Standardní cena tohoto batohu je 32 EUR, ale pokud do objednávky zadáte slevový kód L4108BG, sníží se cena na skvělých 14,99 EUR (383 Kč), což je hodně zajímavá nabídka. V případě, že vám tento batoh padl do oka, můžete si jej objednat zde.

Držák do auta s podporou bezdrátového nabíjení

V případě, že vlastníte telefon s podporou bezdrátového nabíjení, byste neměli opomenou slevovou akci na držák do automobilu Best Rock s podporou bezdrátového nabíjení (10W, standard Qi). Skrze standardní dodávaný USB kabel držák telefon bezdrátově dobíjí pomalu, pro využití 10W nabíjení je nutné použít vlastní autonabíječku s vyšším výkonem (5V/2A).

Držák je dostupný ve třech barevných variantách – stříbrné, černé a červené. Standardní cena je necelých 23 euro, ale pokud do objednávky zadáte slevový kód L40PAV, sníží se částka na 14,99 eur (380 Kč). Objednávat můžete zde.

Jak zadat slevový kód? V detailu objednávky (box napravo s názvem Order summary) klikněte na text Apply a Promotion code. Do textového pole pak už jen vložte některý z výše uvedených kódů.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.