Domů » Bleskovky » Xiaomi teploměr, čidlo na dveře a sluchátka můžete nakoupit za super cenu

Xiaomi teploměr, čidlo na dveře a sluchátka můžete nakoupit za super cenu

V nabídce společnosti Xiaomi najdete stovky nejrůznějších produktů. Od smartphonů, dopravních prostředků, až po chytrou domácnost. Dnes pro vás máme tipy na zajímavé produkty od tohoto čínského giganta, které můžete pořídit se zajímavou slevou.

xiaomi teplomer
Domácí teploměr pro okamžité změření teploty

Za 18,99 USD (450 Kč) můžete koupit domácí digitální teploměr Xiaomi se stavovým displejem, který umí zobrazovat naměřenou teplotu. Na výsledek navíc není nutné nijak dlouho čekat – dozvíte se jej už za jednu vteřinu od zahájení měření na čele pacienta. Energii dodávají dvě AAA baterie, které teploměr udrží při životě zhruba po 3000 měření.

xiaomi cidlo
Čidlo pro detekci otevření/zavření dveří či oken

V akci za 10,99 USD (260 Kč) je v akci čidlo na dveře či okna, které umí detekovat otevření a zavření a následně poslat notifikaci na váš smartphone a příslušnou Xiaomi aplikaci. Toto čidlo je plně kompatibilní s dalšími prvky Xiaomi pro chytrou domácnost.


xiaomi cidlo2
Čidlo Xiaomi pro měření teploty a vlhkosti v místnosti

Další položkou, kterou můžete doplnit do vaší chytré domácnosti, je čidlo pro měření teploty a vlhkosti v místnosti. Čidlo umí automaticky upozornit na překročení nastavené hodnoty, o čemž se dozvíte díky notifikaci v mobilní aplikaci. Aktuálně jej pořídíte s téměř 60% slevou za 6,99 USD (165 Kč).

Upozornění: Aby vám čidlo na okna a dveře, či pro měření teploty fungovalo, je nutné vlastnit originální Xiaomi gateway.

sluchatka xiaomi
Bezdrátová Bluetooth sluchátka od Xiaomi nyní zakoupíte jen za 400 Kč

Poslední položkou v dnešním seznamu tipů jsou originální bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi Sport, jejichž recenzi si můžete přečíst zde. Ta jsou aktuálně dostupná s 50% slevou za 16,59 USD (400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.