Domů » Bleskovky » Xiaomi sluchátka, WiFi zesilovač a DualShock 4 ovladač pro PlayStation 4 ve slevě

Xiaomi sluchátka, WiFi zesilovač a DualShock 4 ovladač pro PlayStation 4 ve slevě

Čínský internetový obchod TomTop láká na novou slevovou akci, v rámci které máte možnost zakoupit bezdrátová sluchátka a Wi-Fi router Xiaomi, a také DualShock 4 ovladač k herní konzoli PlayStation 4.

Xiaomi Haylou GT1 Mini TWS jsou bezdrátová sluchátka s podporou Bluetooth 5.0, dotykovým ovládáním a výdrží 3,5 hodiny na jedno nabití. S dodávaným pouzdrem, které obsahuje 310mAh akumulátorem, se dostanete až na celkovou výdrž 12 hodin.

sluchatka


Díky stupni IPX5 jsou sluchátka odolná vůči stříkající vodě – pokud s nimi tedy například zmoknete při běhání, nebo se spotíte, nemělo by jim to nijak ublížit. Za výrobou sluchátek stojí společnost Haylou, kterou vlastní Xiaomi, nicméně na krabičce se nikde logo Xiaomi nenachází. Pokud vám padla do noty, můžete je zakoupit za 19,12 euro  (cca 500 Kč).

scr

Za 11,83 eur (310 Kč) je v nabídce WiFi zesilovač Xiaomi se dvěma externími anténami a maximální přenosovou rychlostí do 300 Mbps. Poslední položkou v akci je bezdrátový ovladač DualShock 4 pro herní konzoli Sony Playstation 4. Ten je dostupný v několika barvách – černé, zlaté, tmavě modré, maskáčové zelené a bílé. Ten můžete pořídit za 16,5 euro (430 Kč).

dualshock 4


PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.