K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Xiaomi sluchátka, odpuzovač komárů a holící strojek za skvělé ceny

Xiaomi sluchátka, odpuzovač komárů a holící strojek za skvělé ceny

Internetový obchod Cafago aktuálně láká na slevovou akci, která se týká vybraných produktů značky Xiaomi. Ušetřit můžete při nákupu holícího strojku, odpuzovače komárů či miniaturních sluchátek.

Xiaomi Haylou GT1
Xiaomi Haylou GT1

Xiaomi Haylou GT1 aktuálně pořídíte v akci za 18,69 euro (490 Kč). Za tuto cenu získáte kompaktní bezdrátová sluchátka s podporou Bluetooth 5.0 a redukcí okolního šumu. Na ploše sluchátek se nachází dotyková plocha, skrze kterou lze ovládat přehrávání hudby, případně aktivovat hlasové ovládání. Díky stupni krytí IPX5 jsou navíc odolná vůči stříkající vodě.

Xiaomi Haylou GT1 jsou miniaturní bezdrátová sluchátka
Xiaomi Haylou GT1 jsou miniaturní bezdrátová sluchátka

K sluchátkům dostanete cestovní pouzdro s 310mAh baterií, abyste je mohli kdykoliv pohodlně dobíjet. V každém sluchátku je 43mAh baterie, která na jedno nabití slibuje okolo 3 hodin poslechu.

Tohle šikovné zařízení zatočí s otravnými komáry
Tohle šikovné zařízení zatočí s otravnými komáry

O tom, že v portfoliu společnosti Xiaomi najdeme nepřeberné množství produktů snad ani není třeba pochybovat. Jedním z nich je například elektronický likvidátor komárů. Ten je nyní ve slevě za 13,48 euro (360 Kč). Komáry láká UV světlo; o následné „vtažení“ hmyzu do útrob nádobky se postará ventilátor. Díky praktickému držátku můžete zařízení snadno přemísťovat. K dispozici je světlá a tmavá barevná varianta.

Xiaomi strojek

A do třetice tu máme něco pro pány – elektrický holící strojek Xiaomi s flexibilní hlavicí a třemi holícími břity. Strojek je navíc voděodolný (IPX7). Dobíjení vestavěného akumulátoru trvá zhruba 90 minut, následně strojek vydrží okolo 60 minut provozu. Pokud do objednávky zadáte slevový kód L691P, sníží se cena na příjemných 17,99 euro (460 Kč).

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednodušší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.