Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 4 a Honor Band 5 v akci za bezkonkurenční ceny

Xiaomi Mi Band 4 a Honor Band 5 v akci za bezkonkurenční ceny

Xiaomi Mi Band 4 patří mezi jedny z nejoblíbenějších fitness náramků na trhu. A není se čemu divit – za příznivou cenu nabízí kompaktní design a pokročilé funkce pro měření vašich aktivit. O zobrazování se stará 0,95″ AMOLED displej s rozlišením 120 x 240 px a maximálním jasem 450 nitů.

Nechybí mu ani odolnost vůči vniknutí vody, 135mAh baterie a spousta režimů pro monitorování nejrůznějších sportovních aktivit či chůze. V útrobách najdeme čidlo pro měření srdečního tepu a nezapomnělo se ani na pokročilé měření vašeho spánku.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

S telefony s Androidem a iPhony náramek komunikuje skrze aplikaci Mi Fit. Internetový obchod Tomtop jej aktuálně nabízí ve slevě za 29,6 euro, což je přibližně 770 Kč. Za nižší cenu momentálně náramek jinde nekoupíte. Vybírat můžete z celkem čtyř barevných variant.

Honor Band 5
Honor Band 5

Za skvělou cenu 24,99 euro (650 Kč) je k mání konkurenční fitness náramek Honor Band 5, který rovněž nabízí 0,95″ AMOLED displej se stejným rozlišením jako Mi Band 4. Obdobná je také výbava – ani v tomto případě nechybí voděodolné tělo, měření srdečního tepu a monitorování pohybových aktivit a spánku.

Tomtop rovněž láká na drobnou slevu při objednávce více kusů. V případě objednávky dvou modelů Honor Band zadejte slevový kód TTHONOR52 a celková cena se sníží na 48,91 euro, u třech kusů klesne cena na 72,87 euro (s využitím kódu TTHONOR53). U pěti kusů bude výsledná cena 121,15 euro (kód TTHONOR55).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.