Domů » Bleskovky » Xiaomi koloběžka, sluchátka a elektrický kartáček za akční ceny

Xiaomi koloběžka, sluchátka a elektrický kartáček za akční ceny

Produkty čínské společnosti Xiaomi se mezi uživateli dlouhodobě těší vysoké popularitě. V portfoliu značky najdeme téměř libovolný produkt na jaký si vzpomenete. Internetový obchod TomTop.com aktuálně nabízí ve slevě tři produkty od Xiaomi, které rozhodně stojí za to.

Vůbec nejlákavější je nabídka na elektrickou koloběžku Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro, kterou aktuálně seženete v akci za 579,99 USD (zhruba 13 400 Kč), doručení navíc probíhá přímo ze skladu v Německu, nikoliv z Číny. Tahle koloběžka dokáže jezdit rychlostí až 25 km/h a dojezd za ideálních podmínek výrobce uvádí až 45 kilometrů. Přímo na řidítkách máte malý informační displej, na kterém vidíte vaši rychlost, jízdní režim, stavové ikonky či aktuální stav baterie.


xiaomi kolobezka 2

Koloběžku můžete přes Bluetooth spárovat se svým telefonem a mobilní aplikací, ve které následně vidíte celou řadu důležitých ukazatelů či zajímavé statistiky. Rovněž skrze aplikaci můžete provádět aktualizace firmwaru koloběžky.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

xiaomi kolobezka

Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro je skládací, takže ji snadno sbalíte třeba do kufru auta, nebo do vozů městské hromadné dopravy. V případě, že vás tato akce zaujala, můžete si koloběžku objednat zde.

Ušetřit lze také při nákupu sluchátek Xiaomi QCY, které aktuálně pořídíte v akci za 21,99 USD (510 Kč). Za tuto cenu získáte kompaktní bezdrátová sluchátka s podporou Bluetooth 5.0 a redukcí okolního šumu. Na ploše jednoho ze sluchátek se nachází tlačítko, skrze které lze ovládat přehrávání hudby, případně aktivovat hlasové ovládání. Díky stupni krytí IPX4 jsou navíc odolná vůči stříkající vodě.

sluchatka

K sluchátkům dostanete cestovní pouzdro s 800mAh baterií, abyste je mohli kdykoliv pohodlně dobíjet. V každém sluchátku je 43mAh baterie, která na jedno nabití slibuje okolo 3 hodin poslechu.

kartacek

Na závěr tu máme tip na elektrický kartáček Xiaomi So White. Ten pořídíte s více než 50% slevou jen za 15,59 USD (370 Kč). Dostupný je modré a růžové barvě s bílými čistícími hlavicemi. Kartáček disponuje několika režimy čistění (vibrací) a nechybí mu ani kompletní odolnost vůči vniknutí vody (IPX7). Na jedno nabití vydrží zhruba 25 dní provozu.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.