Domů » Bleskovky » Xiaomi Haylou LS01: stylové chytré hodinky za méně než 30 dolarů

Xiaomi Haylou LS01: stylové chytré hodinky za méně než 30 dolarů

Společnost Xiaomi v říjnu loňského roku představila cenově dostupné chytré hodinky Haylou LS01, které disponují funkcemi pro měření pohybových i sportovních aktivit, srdečního tepu i sledování spánkové aktivity včetně buzení v lehké fázi spánku. Navíc mají poměrně atraktivní design, který u levných produktů nebývá příliš obvyklý.

Xiaomi Haylou LS01
Xiaomi Haylou LS01 jsou slušně vybavené chytré hodinky se sympatickou cenou

O zobrazování se stará čtvercový displej s velikostí 1,3 palce a rozlišením 240 x 240 px. Hmotnost hodinek je přijatelných 34 gramů. Kapacita vestavěné baterie je 210 mAh a při běžném provozu výrobce udává výdrž až 2 týdny. Je ale jisté, že pokud je budete využívat k častému měření sportovních aktivit, výdrž se sníží.

Xiaomi Haylou LS01 se rovněž pyšní stupněm krytí IP68, takže jim nevadí voda ani prach, nicméně je zajímavé, že výrobce ve specifikacích varuje, abyste je nepoužívali při sprchování či plavání.

xiaomi hodinky
Xiaomi Haylou LS01 seženete ve dvou barevných variantách

Aby byla zajištěna co nejlepší energetická náročnost, běží hodinky na vlastním operačním systému. Díky mobilní aplikaci Haylou Sport (v angličtině) a technologii Bluetooth 4.2 je snadno propojíte nejen s telefony s Androidem, ale i s iPhonem.

Xiaomi Haylou LS01 jsou dostupné v černé a elegantní bílé variantě. V České republice je zatím není možné zakoupit, nicméně čínský internetový obchod Cafago.com je nyní nabízí k předobjednání za velmi sympatickou cenu 28,11 USD, což je přibližně 640 Kč. I když je zboží odesláno ze skladu v Číně, jedná se o variantu určenou pro globální trh.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments