Domů » Bleskovky » Xiaomi dron, Wi-Fi opakovač a batoh v akci za skvělé ceny

Xiaomi dron, Wi-Fi opakovač a batoh v akci za skvělé ceny

Pokud patříte mezi fanoušky značky Xiaomi, zbystřete. Máme pro vás tipy na nejrůznější příslušenství od tohoto čínského výrobce, respektive od sub-brandů, které pod Xiaomi také patří. A novinek je tentokrát opravdu hodně.

img2

Začněme tou nejzajímavější – kompaktním dronem Xiaomi FIMI A3, který je vybavený kamerou (8 Mpx, f/2.0, záznam videa ve Full HD rozlišení při 30 či 25 fps), a který je schopný létat rychlostí až 65 km/h. Na jedno nabití díky 2000mAh baterii vydrží ve vzduchu až 25 minut, což je velmi slušný výsledek.

img1

Součástí balení je samozřejmě i dálkový ovladač s barevným 4,3″ displejem o rozlišení 480 x 272 px. Dálkový ovladač disponuje 2950mAh baterií, která jej udrží v provozu přibližně 2,5 hodiny.

Dron Xiaomi FIMI A3 můžete se slevovým kódem HYRMXMA (stačí jej zadat do objednávkového formuláře) pořídit za 234,92 euro (cca 6 050 Kč). Zboží je odesíláno přímo ze skladu v Německu, nikoliv z Číny.

wifi

Za příjemných 8,83 euro (230 Kč) je v akci Wi-Fi opakovač od Xiaomi se dvěma anténami a maximální podporovanou přenosovou rychlostí 300Mbps. Tohle šikovné příslušenství můžete využít pro zesílení Wi-Fi signálu v místech s nedostatečným pokrytím. I když se jedná o čínskou verzi, bez problému jej můžete využívat kdekoliv na světě. Napájení je zajištěno skrze USB port.

batoh

Pokud hledáte malý batoh, za 5,39 euro (140 Kč) je k dispozici desetilitrový látkový batoh Xiaomi v celé řadě barevných variant – modré, oranžové, červené, zelené, žluté, růžové, zelené a černé.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.