Domů » Články » Získejte OEM licenci Windows 10 Pro za 10 EUR balík Office za 28 EUR

Získejte OEM licenci Windows 10 Pro za 10 EUR balík Office za 28 EUR

Standardní licence k operačnímu systému Windows 10 Professional, či kancelářskému balíčku Microsoft Office 2019, není zrovna dvakrát levná, nicméně díky licencované stránce URCDKey máte možnost pořídit OEM licenční klíče k těmto aplikacím za podstatně výhodnější ceny.

Windows 10 Pro OEM
Získejte OEM licenci Windows 10 Pro za 12 EUR balík Office za 29 EUR

Pokud jste si pořídili nový počítač bez operačního systému, určitě budete řešit otázku, jak Windows 10 získat. Kromě klasické licence se nabízí právě pořízení OEM licenčního klíče (digitální licence), který nyní navíc můžete získat s 20% slevou. Stejná slevová akce aktuálně platí pro kancelářský balík Microsoft Office 2016 a Microsoft Office 2019.

Přinášíme vám přehled aktuálních slevových akcí, v rámci kterých můžete ušetřit 18 %. Stačí pouze do objednávky vložit slevový kód CZ20:


Aby se vám sleva uplatnila, nezapomeňte použít výše uvedený slevový kód.

Stránka URCDKey se specializuje na prodej softwarových klíčů nejen pro software, ale také pro herní tituly. V nabídce najdete i licenční klíče pro Steam, Origin, Uplay či Playstation.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.