Domů » Bleskovky » Vystylovaná Nubia Z17 Lite s 5,5″ Full HD nyní jen za 4 300 Kč

Vystylovaná Nubia Z17 Lite s 5,5″ Full HD nyní jen za 4 300 Kč

Značka Nubia je mezi čínskými výrobci známá především díky designově atraktivním smartphonům, které v reálu vypadají velice hezky. To platí i v případě modelu Nubia Z17 Lite, který můžete díky slevovému kupónu pořídit už za necelých 168 EUR (4 300 Kč). Standardní cena je přitom o poznání vyšší – 384 EUR.

Vybírat můžete ze dvou barevných variant – černo-zlaté a modré. V útrobách telefonu najdete kromě operačního systému Android 7.1  také 5,5″ Full HD displej krytý ochranným sklem Gorilla Glass, osmijádrový čip Snapdragon 653 Pro, slušných 6 GB RAM a 64GB interní úložiště. Nechybí ani slot na dvě nanoSIM karty a kompletní podpora LTE sítí.

Na zadní straně v červeně zvýrazněném ovále najdete duální 13Mpx fotoaparát od Sony + přední 13Mpx selfie kamerku od Samsungu. V kovovém těle je dále umístěna 3200mAh baterie s podporou rychlého dobíjení QuickCharge 3.0. Výbavu uzavírá čtečka otisků prstů, USB-C konektor a podpora NFC.

Pokud vás tento smartphone zaujal, využijte časově omezené slevové akce a získejte jej za zvýhodněnou cenu 168 EUR. Na tuto částku se dostanete, pokud do objednávky vložíte speciální slevový kód Z17LITE4 (pozor: tento kód platí pouze pro německý sklad, u objednávky tedy vyberte Ship from: Germany).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.