Domů » Bleskovky » Vyšel nový Bridge Constructor. Mosty stavíte pro postavy z The Walking Dead

Vyšel nový Bridge Constructor. Mosty stavíte pro postavy z The Walking Dead

Bridge Constructor: The Walking Dead přinesl poměrně překvapivé spojení oblíbeného seriálu s nemrtvými a prověřené hratelnosti herní série Bridge Constructor, v níž má hráč za úkol postavit dostatečně pevný most, po kterém zvládne bezpečně přepravit náklad všeho druhu. Hra sotva před pár dny dorazila na počítače a už si proklestila cestu i na mobilní platformy iOS a Android.

bridge constructor walking dead

Stavitelé mostů

Za zmínku jistě stojí návrat oblíbených seriálových postav v čele s Michonne, Darylem či Eugenem. Tvůrci ze studia Headup mírně pozměnili hratelnost, aby uvěřitelněji odpovídala zpracovávané látce. Čeká vás stavba obranných valů proti hordám nemrtvých a budování struktur vám pomůže také při adrenalinových útěcích z nebezpečných míst.

Bridge Constructor: The Walking Dead - Official Gameplay Trailer

V případě Bridge Constructoru se přitom nejedná o první bláznivou kolaboraci. Přibližně před třemi lety vstoupil na pulty digitálních obchodů titul s názvem Bridge Constructor Portal, jehož úrovně se inspirovaly legendární logickou hrou od Valve.

Bridge Constructor: The Walking Dead
Bridge Constructor: The Walking Dead
‎Bridge Constructor: TWD
‎Bridge Constructor: TWD
Autor: Headup GmbH
Cena: 79,00 Kč

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).