Domů » Bleskovky » Vysavač, chytrý kartáček s displejem a váha od Xiaomi za akční ceny

Vysavač, chytrý kartáček s displejem a váha od Xiaomi za akční ceny

V nabídce globálního internetového prodejce Gearbest.com v rámci právě probíhající slevové akce Cyber Monday aktuálně najdete v akci stovky kusů elektroniky, se kterými můžete udělat radost nejen sobě, ale i svým přátelům (třeba pod vánočním stromečkem).

cyber monday

Za 49,99 USD (1 160 Kč) je aktuálně v akci chytrý sonický karátček Oclean X s dotykovým displejem. Ten slibuje výdrž až 30 dní na jedno nabití a také láká na celou řadu chytrých funkcí.

Po spárování s vaším telefonem uvidíte v mobilní aplikaci podrobné statistiky toho, jak se o svůj chrup staráte. Kartáček rovněž disponuje několika režimy pro čištění zubu či jazyka. Dobití baterie z nuly na sto zabere přibližně dvě hodiny.

Ve slevě je i chytrá váha od Xiaomi, kterou aktuálně seženete za necelých 47 dolarů (1 090 Kč). I v tomto případě se jedná o zařízení, které můžete propojit s mobilní aplikací ve svém smartphonu (Android a iOS). Váha umí automaticky rozpoznat různé členy domácnosti a při každém měření vyhodnocuje celkem 10 údajů o vašem těle. V mobilní aplikaci si pak můžete prohlížet podrobné statistiky a grafy vývoje vaší hmotnosti.

Roborock S5 Max

Pokud přemýšlíte o praktickém vánočním dárku, mohla by vás zaujmout nabídka na chytrý vysavač Roborock S5 Max, který se standardně prodává za 499 dolarů, ale se slevovým kódem GBROBOROCKMAX se cena sníží na 439 dolarů (11 200 Kč). Kromě standardního vysávání Roborock S5 Max nabídne i funkci mopu. V mobilní aplikaci si snadno lze nastavit zóny, ve kterých se má a nemá vysávat. Vybírat můžete z bílé a černé barevné varianty.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.