Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Vorke Z3: propracovaná Android TV se skvělou výbavou

Vorke Z3: propracovaná Android TV se skvělou výbavou

Díky Android TV je možné libovolnou televizi proměnit v chytrou. Zařízení stačí pouze připojit k internetu, propojit s televizorem a můžete začít fungovat. Čínský internetový obchod GeekBuying.com zařadil do nabídky horkou novinku v podobě Android TV Vorke Z3, která láká na přijatelnou cenu a skvělou hardwarovou výbavu.

vorkez3

Zařízení pohání šestijádrový procesor Rockchip RK3399 (2 + 4 jádra), který doplňuje grafický akcelerátor Mali-T860 MP4. Pro běh aplikací a potřeby systému jsou připraveny 4 GB RAM a 32GB interní úložiště. Příjemná je podpora 60Hz 4K obrazu či podpora kodeku H.265 a VP9.

Ve výbavě dále nechybí duální WiFi (802.11 ac/a/b/g/n, 2,4 a 5 GHz) a gigabitový ethernet (RJ-45). Komunikaci s dalšími periferiemi, jako je klávesnice, myš, gamepad nebo sluchátka, zajišťuje Bluetooth 4.1. Konektorová výbava dále čítá jeden USB 2.0 a USB 3.0 port, SATA, slot na microSD karty (max. 32 GB), USB-C konektor, HDMI & audio výstup a SPDIF.

vorkez3_2

Model Z3 běží na systému Android 6.0.1. Součástí balení je kromě zaířzení dálkový ovladač, SATA kabel, HDMI kabel, napájecí adaptér a uživatelská příručka.

V předprodeji je zařízení aktuálně možné sehnat za 169,99 dolarů, což je zhruba 4 300 Kč. Poštovné je zdarma a s expedicí objednávek prodejce začne příští úterý 2. května.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel