Domů » Bleskovky » Vernee Thor E: 5020mAh baterie a prémiový design

Vernee Thor E: 5020mAh baterie a prémiový design

Čínský výrobce Vernee uvedl do prodeje nový smartphone Thor E, který nabídne 5020mAh baterii, pětipalcový HD displej a tělo s tloušťkou 8,2 mm. Vzhledem k vysoké kapacitě akumulátoru je zřejmé, že největším lákadlem by měla být výdrž, u které výrobce slibuje až 72 hodin běžného provozu na jedno nabití, nebo 30 dní v pohotovostním režimu.

Thor E disponuje Li-ion baterií, která během výrobního procesu prochází řadou bezpečnostních testů, které mají zabránit případným komplikacím, jako je přehřívání či exploze. I díky sadě těchto opatření je akumulátor schopný fungovat při vysokých teplotách a v náročnějších podmínkách.

Thor E díky použitému čipsetu podporuje rychlé nabíjení (9V/2A). Pro plné dobití 5 020mAh baterie vám postačí pouhých 120 minut. A už po třiceti minutách na nabíječce baterii nabijete pro celodenní používání.

Pro případ nouze nabízí Vernee Thor E speciální režim E-ink, do kterého se dostanete stisknutím speciálního tlačítka na boku telefonu. V tomto módu dojde ke snížení jasu displeje a přepnutí do monochromatického módu, rovněž se podtaktuje procesor a GPU, vypnou se push notifikace a dojde k optimalizaci aplikací spuštěných na pozadí. Tyto kroky sníží celkovou energetickou náročnost a Thor E díky tomu i s 20 procenty baterie vydrží celý den.

Smartphone dále nabízí pětipalcový displej s HD rozlišením (720 x 1280 px), úsporný osmijádrový čip MediaTek MTK6753 s taktem 1,3 GHz (GPU Mali-T720 MP3), 3 GB RAM a 16GB interní úložiště. Chybět nebude ani hybridní slot na sekundární nanoSIM či microSD kartu (max. kapacita 128 GB). Co ale zamrzí, je absence LTE pásma 800 MHz.

Smartphone Vernee Thor E si můžete objednat za sympatických 99,99 USD (cca 2 350 Kč) na GearBest.com (standardní cena je 106,99 USD, nicméně po zadání slevového kódu ThorE4G se cena sníží na zmíněných 99,99 USD. Další informace o smartphonu najdete na oficiálních stránkách výrobce.

Informace: K ceně jakéhokoliv objednaného zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.