Domů » Bleskovky » Vernee Thor E: 5020mAh baterie, 8,2 mm tenké tělo a nízká cena

Vernee Thor E: 5020mAh baterie, 8,2 mm tenké tělo a nízká cena

Značka Vernee v nejbližších dnech uvede na trh svůj nový smartphone Thor E, jehož největším lákadlem má být 5020mAh baterie, pětipalcový HD displej a tělo s tloušťkou 8,2 mm. Novinka byla světu představena letos na MWC v Barceloně.

verneethore_2

Vzhledem k vysoké kapacitě akumulátoru je zřejmé, že největším lákadlem by měla být výdrž, u které výrobce slibuje až 72 hodin běžného provozu na jedno nabití, nebo 30 dní v pohotovostním režimu.

verneethore

Toho má být dosaženo díky baterii s kapacitou 5020 mAh, u které nechybí podpora rychlého nabíjení (9V/2A). Smartphone dále nabídne pětipalcový displej s HD rozlišením (720 x 1280 px), úsporný osmijádrový čip MediaTek MTK6753 s taktem 1,3 GHz (GPU Mali-T720 MP3), 3 GB RAM a 16GB interní úložiště. Chybět nebude ani hybridní slot na sekundární nanoSIM či microSD kartu (max. kapacita 128 GB). Co ale zamrzí, je absence LTE pásma 800 MHz.

Vernee Thor E
Vernee Thor E

Telefon běží na systému Android 7.0, který doplňuje uživatelské prostředí VOS, jehož součástí má být řada optimalizačních procesů – právě ty mají zajistit tak dlouhou výdrž, a chybět nebude ani speciální „černobílý“ e-ink režim pro extrémní úsporu energie. Hlavní fotoaparát nabídne 13Mpx rozlišení a možnost nahrávat Full HD video, nicméně vzhledem k nízké ceně telefonu od něj asi nebude možné čekat zázraky, stejně jako od 5megapixelové selfie kamerky.

Hardwarové parametry

  • Displej: 5 palců, HD rozlišení
  • Procesor: MediaTek, 8 jader
  • RAM a int. paměť: 3 GB, 16 GB
  • Fotoaparát: 8 megapixelů
  • Baterie: 5020 mAh, podpora rychlého nabíjení
  • Výdrž baterie: až 3 dny, 30 dní v pohotovostním režimu
  • Operační systému: Android 7.1 + VOS
  • Tloušťka těla: 8,2mm

Cena smartphonu je 129,99 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3 200 Kč. V případě, že si smartphone předobjednáte ze stránek výrobce, můžete po zadání své e-mailové adresy výslednou cenu snížit o dalších 20 dolarů; výsledná cena pak klesne na 2 700 Kč.

K ceně jakéhokoliv objednaného zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.