Domů » Bleskovky » Vernee Apollo X se 4 GB RAM a 64GB úložištěm: ideální spojení pro high-end smartphone

Vernee Apollo X se 4 GB RAM a 64GB úložištěm: ideální spojení pro high-end smartphone

Při výběru nového smartphonu hraje důležitou roli velikost operační a interní paměti. Smartphone Vernee Apollo X láká na ideální kombinaci 4 GB RAM, které doplňuje 64GB interní úložiště. Dostatek RAM spolehlivě postačuje pro běh těch nejnáročnějších aplikací a 64GB úložiště nabídne dostatečný prostor pro ukládání vašich dat. Navíc nechybí ani slot na microSD kartu.

apollox

U smartphonů se 3 GB RAM často po spuštění systému a dalších procesů zbude jen lehce přes 1 GB volné paměti, což rozhodně není ideální hodnota. Nedostatek RAM pak může způsobovat nestabilitu či pády aplikací. Smartphony se 4 GB RAM, jako například Vernee Apollo X, tímto neduhem netrpí a nabízejí dostatečnou hodnotu paměti, která se pozitivně projeví i na celkové rychlosti běhu systému Android.

vernee

To samé platí u interního úložiště. V případě 32GB limitu hrozí velmi rychlé zapojení, a to zejména v případě, pokud rádi fotíte. Tak například u zařízení vybavených 13Mpx fotoaparátem má jeden snímek průměrně velikost okolo 5 MB, v případě ukládání do bezztrátového formátu může velikost narůst až na 30 GB. A náročné na data jsou i aplikace samotné – Facebook cachuje obrovské množství údajů, které si z interní paměti snadno ukousnou několik stovek megabajtů.

Vernee Apollo X tedy nabízí ideální kombinaci dostatečně velkého úložiště a operační paměti. Navíc se nezapomnělo na slot pro microSD kartu, díky kterému lze paměť rozšířit o dalších 128 GB.

Předprodej modelu Apollo X byl spuštěn 5. dubna. V případě, že na webu výrobce vyplníte svou e-mailovou adresu, získáte 40dolarovou slevu na nákup telefonu. Standardní cena telefonu je 230 dolarů, díky předregistraci se ale cena sníží na 190 dolarů, což je v přepočtu zhruba 4 700 Kč. V e-shopu GearBest.com dokonce telefon za tuto cenu seženete bez nutnosti registrace a získávání kuponu. Termín expedice objednávek byl stanoven na 2. května.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.