Domů » Bleskovky » Vernee Apollo X v prodeji: Sharp IGZO displej nabízí skvělý vizuální zážitek

Vernee Apollo X v prodeji: Sharp IGZO displej nabízí skvělý vizuální zážitek

Značka Vernee spustila předprodej smartphonu Apollo X, který nabízí skvělé hardwarové parametry za velmi dostupnou cenu. Jedním z velkých lákadel je také kvalitní SHARP IGZO displej s Full HD rozlišením, který poskytuje skvělé barevné podání i výbornou čitelnost na slunečním světle.

IGZO displej je složený z prvků india, gália, kyslíku a zinku, které nahrazují klasické využívání amorfmního křemíku v jedné z vrstev zobrazovacího panelu. Displeje využívající této technologie se pyšní výrazně rychlejší odezvou a zajišťují tak maximálně plynulý obraz.

sharpigzo

Tato technologie má rovněž lepší propustnost světla, díky čemuž je schopna nabídnout vyšší intenzitu jasu, což oceníte nejen při používání telefonu na venkovním světle. Nejvýraznější je rozdíl při porovnání s obyčejnými TFT displeji.

Klíčové vlastnosti Vernee Apollo X

  • Procesor: MediaTek Helio X20, deca-core
  • Displej:  5,5″, Full HD rozlišení, SHARP IGZO
  • Paměť: 4 GB RAM, 64 GB int. paměť
  • Fotoaparát: Sony IMX258, 13 Mpx, PDAF
  • Baterie: 3 500 mAh, rychlé nabíjení vCharge
  • Systém: VOS (postavený na Androidu 6.0)
  • Další výbava: čtečka otisků prstů, USB-C konektor, podpora USB OTG

1

Předprodej modelu Apollo X byl spuštěn 5. dubna. V případě, že na webu výrobce vyplníte svou e-mailovou adresu, získáte 40dolarovou slevu na nákup telefonu. Standardní cena telefonu je 230 dolarů, díky předregistraci se ale cena sníží na 190 dolarů, což je v přepočtu zhruba 4 700 Kč. V e-shopu GearBest.com dokonce telefon za tuto cenu seženete bez nutnosti registrace a získávání kuponu. Termín expedice objednávek byl stanoven na 2. května.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.