Vánoční slevy na GearBest.com: nejen chytré hodinky za lákavé ceny

Čínský internetový obchod GearBest.com láká na vánoční slevové akce chytrých hodinek a dalšího příslušenství, které lze pořídit s výraznými slevami. Například chytré hodinky No.1 D5 s Androidm 4.4 nyní pořídíte za 89 dolarů (2 200 Kč), dostupné jsou v černé a stříbrné barvě.

gearbest_sales

V nabídce je také celá řada fitness trackerů, tak například originální Xiaomi Mi Band 1S lze nyní koupit za lákavých 14 dolarů, což je zhruba 350 Kč. V případě, že si chcete udělat radost brýlemi pro virtuální realitu, nabízí se model Ritech VR Max, který je nyní o 20 dolarů levnější a zakoupit jej tak lze už za 13 dolarů (325 Kč). Ušetřit lze také při nákup nejrůznějších akčních kamer či sluchátek.

Slevová akce je platná do 12. prosince a každé zařízení je se sníženou cenou dostupné v omezeném množství. V ceně je již započítané poštovné do České republiky. Kompletní nabídku naleznete na této stránce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.