Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Ušetřete při nákupu chytrého vysavače: GearBest nově odesílá do 3 dnů přes dopravce PPL

Ušetřete při nákupu chytrého vysavače: GearBest nově odesílá do 3 dnů přes dopravce PPL

Pokud hledáte chytrého pomocníka pro úklid vaší domácnosti, určitě byste neměli minout nabídku internetového obchodu GearBest.com, který aktuálně nabízí robotický vysavač iLife V7S Pro v barvě Rose Gold se zajímavou slevou, díky které cena klesne na 159,99 USD (cca 3 450 Kč). Na tuto částku se dostanete po zadání slevového kódu GBsale204, který vložte při zpracování objednávky.

Zrychlení expedice objednávek: GearBest nově odesílá i přes PPL

Vysavač bude zdarma odeslán ze skladu v Evropě a doručen skrze dopravce PPL, se kterým GearBest nově navázal spolupráci. Díky tomu by vám měl být balíček doručen do 3 pracovních dnů. To neplatí jen pro tento vysavač, ale i pro další produkty, u kterých je sklad pro odeslání označen zkratkou G-W-5.

V případě, že vám tento pomocník padl do oka, můžete si jej objednat z čínského e-shopu GearBest.com. Přehled všech produktů a zařízení, které jsou odesílány zdarma skrze PPL přímo ze skladu v Evropě naleznete na této stránce. A rozhodně je z čeho vybírat – v nabídce naleznete smartphony, notebooky a celou řadu dalšího příslušenství.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel