Domů » Bleskovky » Ušetřete: hry ze série Harvest Moon jsou nyní pro Android i iOS za polovinu

Ušetřete: hry ze série Harvest Moon jsou nyní pro Android i iOS za polovinu

Simulátory farmaření ještě nevymřely, jednou z nejpopulárnějších her tohoto žánru je Harvest Moon, která v těchto dnech slaví 20leté výročí. V této hře se kromě pěstování plodin, květin a stromů přátelíte s ostatními „vesničany“, staráte se o domácí zvířata a objíždíte různé soutěže a festivaly, zkrátka budujete si svůj druhý život na virtuální farmě.

harvest moon

Pokud vás podobné hry baví a nemáte zájem o free-to-play formát se spoustou dodatečných mikrotransakcí, máme pro vás dobrou zprávu – všechny tituly ze série Harvest Moon stojí aktuálně v obchodě Play i App Store polovinu původní ceny:

Harvest Moon: Seeds of Memories (původně 300 korun, nyní 150)

HARVEST MOON:Seeds Of Memories
Cena: 299,99 Kč

Harvest Moon: Light of Hope (původně 390 korun, nyní 210)

Harvest Moon: Light of Hope
Cena: 389,99 Kč
‎Harvest Moon: Light of Hope
Cena: 379,00 Kč

Harvest Moon: Mad Dash (původně 140 korun, nyní 90)

Harvest Moon: Mad Dash
Cena: 139,99 Kč
‎Harvest Moon: Mad Dash
Cena: 129,00 Kč

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).