Domů » Bleskovky » Ušetřete: Honor 6X, LETV LeEco S3 a Xiaomi koloběžka nyní ve slevě

Ušetřete: Honor 6X, LETV LeEco S3 a Xiaomi koloběžka nyní ve slevě

Přinášíme vám další díl našeho seriálu o tipech na nákup zlevněné elektroniky z Číny. Tentokrát pro vás máme tipy na dva telefony, které lze pořídit za velice zajímavé ceny, a přidáváme také odkaz na skládací elektrokoloběžku od Xiaomi, která je rovněž v akci.

Elektrokoloběžka s dojezdem až 30 kilometrů

O skládací elektrokoloběžce od Xiaomi už jste určitě museli slyšet. Nyní je tenhle šikovný přepravní prostředek dostupný s téměř 40% slevou za 539,99 USD, a při použití slevového kupónu HTY140MSC navíc cenu srazíte o dalších 140 dolarů. Výsledná cena by tak měla být zhruba 8 900 Kč. U elektrokoloběžky se prodejce TomTop zavazuje, že za vás uhradí celní poplatky (a tedy i DPH) na vstupu; tato informace je napsaná v popisku na produktové kartě.

Koloběžka má dojezd okolo 30 kilometrů na jedno nabití a její maximální rychlost činí 25 km/h. Maximální zatížení je 100 kilogramů.

Smartphone od Honoru za zajímavou cenu

Prvním smartphonem, u kterého můžete ušetřit, je Honor 6X (recenze), který disponuje 5,5″ displejem s Full HD rozlišením, osmijádrovým čipem Kirin 655 s taktem 2,1 GHz, 3 GB RAM a 32GB interní pamětí. Samozřejmostí je přítomnost systému Android 7.0. Na zadní straně má své místo duální fotoaparát (12 + 2 Mpx) a nechybí ani hybridní slot na microSD či sekundární nanoSIM kartu.

V oficiální české distribuci se tento telefon prodává za 6 990 Kč, z čínského e-shopu TomTop.com jej nyní můžete pořídit s 36% slevou za 179,99 dolarů. K této ceně je ale nutné připočítat ještě 21% DPH na vstupu do ČR, nicméně pokud do objednávky zadáte slevový kód LSRHN6X, klesne cena o dalších 7 dolarů, takže výsledná cena za Honor 6X by měla být zhruba 4 650 Kč.

Full HD displej za tři tisíce?

Ušetřit můžete také při nákupu smartphonu s poměrně krkolomným názvem – LETV LeEco Le S3 X622. Ten bohužel nabízí starší Android 6.0, ale ostatní specifikace nejsou vůbec špatné, zvláště ve vztahu k výsledné ceně telefonu. O zobrazování se v tomto případě stará 5,5″ Full HD displej, kterému dělá společnost desetijádrový MediaTek MTK6797 a 3 GB RAM. Jen škoda, že tento čipset nepodporuje všechna u nás používaná LTE pásma (chybí 800 & 900 MHz). Kapacita interní paměti je 32 GB a ani v tomto případě nechybí duální optika (16 + 2 Mpx). O přísun energie se stará 3000mAh baterie.

Smartphone LeEco se aktuálně prodává s 33% slevou za 125,99 dolarů. Opět je ale nutné připočítat 21% DPH na vstupu. Výslednou cenu ale opět můžete snížit slevovým kódem LSRLES3, který z ceny objednávky odečte 10 dolarů. Výsledná cena telefonu by se tedy po přepočtu měla pohybovat zhruba okolo hranice 3 150 Kč, a to není na telefon s Full HD displejem a duální optikou vůbec špatné. Budete si ale muset vystačit se starším Androidem a nekompletní podporou LTE sítí.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *