Ušetřete: dron DJI Mavic Pro pořídíte se slevou

Internetový obchod GearBest.com před několika týdny začal vybrané produkty zasílat přímo ze skladu v České republice. Díky tomu odpadá tak nutnost platit 21% DPH na vstupu, které se vztahovalo na objedávky ze skladů v Číně. Aktuálně můžete ušetřit při nákupu dronu DJI Mavic Pro, který se standardně prodává za 1032,99 USD, nicméně po zadání slevového kódu warehouseCZ31 do objednávky se cena sníží na 925,99 USD (cca 19 900 Kč). Tato akce platí do vyprodání skladových zásob. V případě, že by již dron nebyl dostupný z českého skladu, můžete počkat na jeho opětovné naskladnění, případně zvolit některý z dalších skladů v Číně.

Dron disponuje 12,3Mpx kamerou, která zvládne pořizovat 4k video či fotografie v rozlišení 4000 x 3000 px. Maximální rychlost dronu je až 65 km/h v režimu Sport. Kapacita baterie je 3 830 mAh a maximální doba letu se pohybuje v rozmezí 21 až 27 minut (dle povětrnostních podmínek).

Součástí balení je dron s baterií, nabíječka & nabíjecí kabel, ovladač, šest nahradních vrtulek a anglický manuál.

V případě, že vás tato nabídka zaujala, můžete si drona DJI Mavic Pro objednat zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.