Ušetřete! Black Friday na GeekBuying.com ve znamení velkých slev

Čínský internetový obchod GeekBuying.com si v rámci dnešního Černého pátku (Black Friday) připravil týden plný slev, ve kterém můžete získat smartphony, tablety, virtuální realitu, chytré hodinky a další elektroniku za výrazně nižší ceny. Některé produkty rovněž GeekBuying.com zasílá z evropského skladu, takže se u nich zkracuje doba doručení a odpadá nutnost platit clo.

geekbuying

Prodejce aktuálně nabízí například smartphone Redmi Note 4 Pro s 29% slevou. Namísto původních 240 dolarů tak zařízení nyní stojí 170 dolarů (4 230 Kč) ve variantě se 3 GB RAM a 64GB interní pamětí.

scr-1

Výhodněji lze koupit také Xiaomi Redmi 3S, a to dokonce o celých 66 procent. Z původních 294 dolarů je nyní 99 dolarů (2 450 Kč). Levně lze nakoupit také Doogee X9 Pro s 5,5″ HD displejem, v předprodeji jej GeekBuying.com nabízí za necelých 70 dolarů (1 735 Kč).

scr

V případě, že byste zatoužili po tabletu, můžete s 50% slevou pořídit Xiaomi MiPad 2, jehož cena je 155 dolarů (3 850 Kč).

Další přehlídku zařízení, která jsou ve slevě, naleznete na této stránce.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel