Domů » Bleskovky » URCDkey: Windows 10 Pro OEM jen za 10 euro a sleva na balík Office

URCDkey: Windows 10 Pro OEM jen za 10 euro a sleva na balík Office

Standardní licence k operačnímu systému Windows 10 Professional, či kancelářskému balíčku Microsoft Office 2019, není zrovna dvakrát levná, nicméně díky licencované stránce URCDKey máte možnost pořídit OEM licenční klíče k těmto aplikacím za podstatně výhodnější ceny.

Pokud jste si pořídili nový počítač bez operačního systému, určitě budete řešit otázku, jak Windows 10 získat. Kromě klasické licence se nabízí právě pořízení OEM licenčního klíče (digitální licence), který nyní navíc můžete získat s 20% slevou. Stejná slevová akce aktuálně platí pro kancelářský balík Microsoft Office 2016 a Microsoft Office 2019.

Windows 10 Pro OEM
Získejte OEM licenci Windows 10 Pro za 10 euro či balík Office se slevou

Přinášíme vám přehled aktuálních slevových akcí, v rámci kterých můžete ušetřit  až 20 procent. Stačí pouze do objednávky vložit slevový kód smart20:


Aby se vám sleva uplatnila, nezapomeňte použít výše uvedený slevový kód. Ve výčtu vlajek na stránkách prodejce sice chybí česká a slovenská vlajka (vypisuje je zde pouze 13 větších zemí…), ale nemusíte se bát, licenční klíče budou samozřejmě funkční i s CZ/SK verzí systému Windows 10 a kancelářského balíku Office.

Proč nakupovat na URCDKey?

Stránka URCDKey se specializuje na prodej softwarových klíčů nejen pro software, ale také pro herní tituly. V nabídce najdete i licenční klíče pro Steam, Origin, Uplay či Playstation. A proč zde nakupovat?

Tím prvním důvodem je samozřejmě skvělá cena, která je bezkonkurenční a běžná licence na Windows 10 a kancelářský balík Office za lepší cenu seženete jen stěží. Druhý důvod ve velice snadný nákup, který probíhá online. Eshop URCDkey je plně v češtině a při nákupu je k dispozici online asistent, pokud byste potřebovali při nákupu pomoc.

Po zakoupení a zaplacení vám bude licenční klíč doručen velice rychle do e-mailu a můžete svůj software ihned aktivovat. Kromě kvalitního software naleznete na URCDkey také licenční klíče do her za skvělé ceny.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.