Sledujte nás na YouTube

UMIDIGI Crystal ve slevě: levný smartphone s pěkným designem

V nabídce čínského internetového obchodu TomTop.com aktuálně najdete ve slevě smartphone UMIDIGI Crystal, který nabízí 5,5″ Full HD displej od Sharpu, Android 7.0 Nougat, čtečku otisků prstů, 4GB RAM a 64GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky hybridnímu slotu na microSD kartu či druhou nanoSIM.

Vzhledem k použitému čipsetu od Mediateku (MTK6750T) nechybí ani podpora všech u nás používaných LTE pásem. Na zadní straně najdeme duální fotoaparát (13 + 5 Mpx), přední selfie kamerka má rozlišení 5 megapixelů. Lákadlem má být také kovový rám a ztenčené okraje displeje.

Kapacita vestavěného akumulátoru je 3000 mAh, rychlé dobíjení je zajištěno skrze USB-C konektor. Aktuálně je telefon ve slevě za 160 dolarů a při zadání kódu LSRUDC se cena sníží o další 4 dolary. V přepočtu vás tak telefon vyjde na 3 420 Kč (+ 21 % DPH) = cca 4 150 Kč. Objednávat můžete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.