Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Ulefone Gemini: 5,5″ FullHD displej, kovové tělo a sympatická cena

Ulefone Gemini: 5,5″ FullHD displej, kovové tělo a sympatická cena

Značka Ulefone nyní nabízí ve slevě smartphone Gemini, který je vybavený duálním fotoaparátem, kovovým tělem a 5,5″ displejem s Full HD rozlišením. Smartphone běží na operačním systému Android 6.0, který má k dispozici 3 GB operační paměti RAM a 32GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky hybridnímu slotu na microSD či sekundární SIM kartu.

ulefone_gemini

Potěší také kompletní podpora LTE pásem (800/900/1800/2100 a 2600 MHz). Výkon dodává čtyřjádrový čip od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,5 GHz (MTK6737). Hlavní fotoaparát disponuje 13Mpx rozlišením, sekundární kamera sloužící pro hrátky s hloubkou ostrosti má 5Mpx rozlišení. Stejné rozlišení má i přední selfie kamera, softwarovou interpolací lze fotit až na 8 Mpx.

Vestavěný akumulátor disponuje kapacitou 3250 mAh, podpora rychlého nabíjení či USB-C konektoru se ale nekoná, vystačit si budete muset s klasickým microUSB. Samotné prostředí systému Android je celkem výrazně upravené a přináší s sebou řadu zajímavých vylepšení – jmenujme například plně přizpůsobitelný řádek se softwarovými tlačítky.

Smartphone Ulefone Gemini je nyní nabízen ve slevě za 149 dolarů, což je zhruba 3 800 Kč. Tato částka platí pro verzi v černé barvě, za šedivou či zlatou variantu zaplatíte ještě o několik stokorun více.

Informace: Smartphone se odesílá ze skladu v Číně, takže je nutné k ceně telefonu připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka na produkty je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (náklady na poštovné jsou zhruba 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel