Týden slev na GeekBuying.com: Získejte elektroniku za výrazně nižší ceny

Čínský internetový obchod GeekBuying.com si v rámci Černého pátku (Black Friday) připravil týden plný slev, ve kterém můžete získat smartphony, tablety, virtuální realitu, chytré hodinky a další elektroniku za výrazně nižší ceny.

V rámci tzv. akce Flash deal prodejce nabízí Xiaomi Redmi 4, Elephone M2 či nejrůznější powerbanky se slevou 60 procent. Některé produkty rovněž GeekBuying.com zasílá z evropského skladu, takže se u nich zkracuje doba doručení a odpadá nutnost platit clo.

geeekbuying

Na webu GeekBuying.com stojí rovněž za zmínku sekce nově přidaných zařízení v akci, kde lze aktuálně pořídit například drona DJI Mavic Pro se slevou téměř 300 dolarů, smartphone Elephone S7 mini se slevou 50 dolarů či kompaktní sportovní 4k video kameru Thieye T5e se slevou necelých 100 dolarů.

Prodejce rovněž spustil akci Share&Win, ve které můžete za sdílení příspěvku na sociálních sítích získat slevu 10 % na nákup, případně můžete vyhrát smartphone OnePlus X. Slevy jsou aktivní do 24. listopadu, kompletní nabídku produktů naleznete zde. Při objednávce lze rovněž uplatnit slevový kód „BLACK6“, který sníží cenu vaší objednávky o 6 procent.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel