K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » TomTop slaví 15. narozeniny a nabízí elektrické koloběžky za tři a půl tisíce

TomTop slaví 15. narozeniny a nabízí elektrické koloběžky za tři a půl tisíce

Elektrická koloběžka je ideálním dopravním prostředkem nejen pro dopravu ve městě. Popularita koloběžek mezi uživateli neustále stoupá, což se pozitivně projevuje a ceně. Výrobci se totiž uživatele snaží lákat právě na akční cenové nabídky. Internetový obchod TomTop.com aktuálně nabízí ve slevě dva modely levných elektrických koloběžek s označením E9S a E9.

Základní verze koloběžky E9
Základní verze koloběžky E9

Vybavenější model nabízí o něco vyšší maximální rychlost (16 vs. 12 km/h), a především delší dojezdovou vzdálenost na jedno nabití (10 vs. 8 km). Vybavenější model 9S disponuje 29V 2600mAh baterií, kterou plně nabijete za 3,5 hodiny. Shodnou kapacitu baterie má i základní model, avšak ten se pyšní rychlejším nabíjením (2,5 hodiny).

Elektrokoloběžku lze snadno složit pro pohodlnější přenášení
Elektrokoloběžku lze snadno složit pro pohodlnější přenášení

Tělo obou koloběžek je vyrobeno ze slitiny hliníku a pro snadnější přenášení je lze složit. Maximální zatížitelná hmotnost je v obou případech 100 kg. Velikost pneumatik je 8 palců. Základní model elektrokoloběžky aktuálně koupíte v akci za 136,99 EUR (cca 3 500 Kč), vybavenější verzi 9S pořídíte za 144 EUR (3 700 Kč). Zboží je odesíláno přímo ze skladu v EU.

Vylepšený model koloběžky s označením E9S
Vylepšený model koloběžky s označením E9S

TomTop.com slaví 15. narozeniny a naděluje zajímavé slevy

Internetový obchod TomTop.com aktuálně slaví 15. narozeniny a v rámci oslav láká na další zajímavé slevy. Zúčastnit se rovněž můžete soutěže o Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro. Na této stránce můžete pro změnu uplatnit slevové kupóny na nejrůznější elektroniku a příslušenství, ale pozor, akce je vždy omezena na určitý počet kupónů.

15% sleva na produkty Xiaomi: kód XIAOMI15TH (platí pro prvních 200 nejrychlejších)
20% sleva na objednávku v rozmezí 5 až 25 USD: kód ALL20OFF (platí pro prvních 100 nejrychlejších)
13% sleva na všechny objednávky převyšující 5 ZSD: kód ALL13OFF (platí pro prvních 100 nejrychlejších)

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.