Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » TomTop slaví 14. narozeniny a láká na velké slevy napříč celým sortimentem

TomTop slaví 14. narozeniny a láká na velké slevy napříč celým sortimentem

Čínský internetový obchod TomTop.com brzy oslaví 14. narozeniny, což je velký důvod k oslavě. Pro zákazníky si připravil řadu slevových akcí, v rámci kterých můžete pořídit nejrůznější elektroniku, chytré telefony, hodinky, tablety, kamery, drony a další příslušenství za výrazně nižší ceny.

Například smartphone Elephone P8 s 6 GB RAM nyní můžete v omezeném množství zakoupit za 170 dolarů (3 800 Kč), původní cena přitom je 250 dolarů. Ve slevě za necelých 50 dolarů jsou i chytré hodinky s GPS. Kompletní nabídku zlevněného sortimentu v rámci čtrnáctých narozenin naleznete zde.

V poslední době jsou mezi uživateli velice oblíbené tzv. Lucky bags. V těch výrobce za cenu 39,99 dolarů (cca 900 Kč) nabízí produkty nějaké značky (aktuálně je to Xiaomi), nicméně dopředu nikdy nevíte, o co přesně se bude jednat. Prodejce ale slibuje, že Xiaomi produkt, který si takto zakoupíte, bude vždy ve vyšší ceně, než kterou jste zaplatili. Pozor ale, takto získané zboží nelze vrátit (pouze v případě poškození), proto nákup tzv. Lucky bags raději pořádně zvažte.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel