Domů » Bleskovky » Teclast T30: pořiďte si slušně vybavený tablet za akční cenu a s dárkem zdarma

Teclast T30: pořiďte si slušně vybavený tablet za akční cenu a s dárkem zdarma

Teclast T30 je velmi slušně vybavený tablet za lákavou cenu – nyní jej totiž můžete zakoupit v akci jen za 199,99 USD, což je přibližně 4 700 Kč. Prvních 200 zájemců navíc k objednávce získá zdarma dárek v podobě krytu s držákem.

Model T30 je prvním tabletem na světě, který je osazený osmijádrovým čipem Helio P70 (GPU Mali G72-MP3). Díky tomu disponuje až o 50 % vyšším výkonem a téměř o 70 % nižší energetickou náročností. Operačním systémem je Android 9.0 s řadou vylepšení od výrobce. Ty mají nejen šetřit energii, ale také zajistí rychlejší spouštění aplikací a nabídnou optimalizace pro práci s pamětí.

teclast t30

O zobrazování se stará 10,1″ IPS displej s rozlišením 1920 x 1200 px a maximální úrovní jasu 370 nitů. Nechybí ani filtr modrého světla pro pohodlné používání v noci. Energii dodává vestavěná baterie se slušnou kapacitou 8 000 mAh a možností dobíjení přes USB-C konektor. Výrobce udává 11 hodin přehrávání videa či celodenní využívání na jedno nabití.

Operační systém a aplikace mají k dispozici 4 GB RAM a 64GB interní úložiště s možností rozlišení díky slotu na microSD kartu. To ale není vše – díky slotu na nanoSIM kartu s tabletem můžete snadno volat či využívat datového připojení (4G).

teclast t30 2

Výbavu uzavírá 5Mpx selfie kamerka nad displejem pro videohovory a 8Mpx fotoaparát na zádech. Hmotnost zařízení je 543 gramů. Pokud vás zajímá, jak Teclast T30 vypadá v útrobách, mrkněte se na tento článek. Zakoupit si jej můžete za akční cenu 199,99 USD přímo na GearBest.com.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.