Stylový a odolný? BlackView BV7000 s IP68 a 4 GB RAM za 4 700 Kč

Pokud hledáte odolný smartphone, kterému nevadí voda ani prach, a zároveň vydrží pád na zem, určitě byste neměli minout novinku od značky BlackView. Model s označením BV7000 se kromě toho pyšní slušnou hardwarovou výbavou i sympatickou cenou. Čínský internetový obchod TomTop.com navíc nyní nabízí prvních 100 kusů se slevou za necelých 4 700 Kč.

Kromě stupně krytí IP68, u kterého navíc výrobce udává odolnost vůči vniknutí vody až do hloubky 5 metrů po dobu dvou hodin, má telefon vydržet také pád z rukou na zem bez toho, aniž by se poškodil. Mimochodem, i pod vodou s telefonem můžete fotit a nahrávat video.

blackviewbv7000

Telefon běží na systému Android 6.0 a pohání jej osmijádrový procesor MediaTek MTK6750 s taktem 1,5 GHz. K dispozici jsou dále 4 GB RAM a 64GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu. Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 Mpx a světelnost F/2.0, přední selfie kamerka disponuje 8Mpx rozlišením.

Test odolnosti

Displej na přední straně má úhlopříčku pět palců a Full HD rozlišení. Tradičně se jedná o dual SIM telefon s kompletní podporou evropských LTE sítí. Kapacita nevyměnitelného akumulátoru je 3500 mAh. Vzhledem k odolnému tělu je potřeba počítat s vyšší hmotností (223 gramů).

V případě, že vám BlackView padl do oka, můžete si jej objednat zde.

Leagoo M5: levný základ za necelé dva tisíce

V případě, že hledáte levný smartphone, mohl by vás zaujmout model Leagoo M5. Ten běží na Androidu 6.0 a čtyřjádrovém Mediateku MTK6580A s taktem 1,3 GHz. Kapacita operační paměti RAM je 2 GB, interní úložiště má velikost 16 GB. Nechybí ani slot na microSD kartu, se kterou úložiště rozšíříte až o dalších 128 GB.

Displej nabízí HD rozlišení a úhlopříčku pět palců. Hlavní fotoaparát má 8 megapixelů, přední selfie kamerka má megapixelů pět. Opět se jedná o dual SIM telefon, nicméně se budete muset spokojit jen s podporou GSM a 3G sítí, LTE bohužel chybí.

leagoom5

Leagoo M5 se aktuálně prodává ve slevě za 75 dolarů, což je zhruba 1 900 Kč (sklad v Číně). V případě, že si telefon objednáte z německého skladu, bude cena ještě o zhruba 50 Kč nižší, nicméně poštovné už nebude zdarma, ale za zhruba 277 Kč. V případě objednávky z čínského skladu budete muset platit DPH, při objednávce z německého skladu nikoliv.

K ceně jakéhokoliv objednaného zboží, jehož cena je vyšší než 22 euro, je rovněž nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.