Sledujte nás na YouTube

Staň se součástí našeho týmu: SMARTmania.cz hledá redaktory

Baví tě moderní technologie, smartphony, chytrá auta a další gadgety, a zároveň rád píšeš? Přidej se do našeho týmu a pojď s námi tvořit obsah na SMARTmania.cz. Neustále se rozrůstáme a v současné době hledáme externí redaktory, kteří by rozšířili náš tým. Chceme redaktora s názorem, který je schopný psát objektivně; redaktora se smyslem pro detail a především technologického nadšence, který bude svědomitě zpracovávat zadaná témata a přicházet s vlastními nápady.

Tvoříš si vlastní blog, nebo své kamarády neustále zásobuješ technologickými novinkami, a zároveň máš bezproblémový psaný projev? Pak hledáme právě tebe. Pracovat můžeš z pohodlí svého domova, stačí ti pouze počítač a připojení k internetu. Nabídka je vhodná také pro studenty.

  • redaktor – externista
    – náplň práce: tvorba článků, vyhledávání vlastních témat
    – místo výkonu: celá ČR
    – skvělá znalost českého jazyka, výborný psaný projev
    – zkušenost s redakčním systémem WordPress výhodou

Nabídnout ti můžeme odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, finanční bonusy za kvalitní obsah, akreditace na veletrhy, tiskové konference a akce partnerů, přístup k novým technologiím a nejnovějším zařízením, a samozřejmě i možnost práce z pohodlí domova. Práce na DPP nebo ŽL.

Jak na to? Představ se nám!

Pokud máš o nabízenou pozici zájem, přidej do formuláře níže soubor s ukázkovým textem. Použít ale můžeš i svoji starší tvorbu, nebo napiš nový text o délce alespoň pěti odstavců, který se bude týkat libovolného technologického tématu.

Formulář

Jméno a příjmení

E-mail

Věk

Bydliště

Upřesnění
vlastním živnostenský listpreferuji dohodu o provedení prácejsem student

Představ se nám…

Příloha

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.