Sportovní hodinky za super cenu: mějte přehled o své aktivitě

Hledáte vhodného společníka pro měření vašich sportovních aktivit a nechce se vám příliš utrácet? Pak pro vás máme tipy na dva produkty, které vaši pěněženku nijak výrazně nezatíží.

Za vybavenější hodinky od značky Zanmax zaplatíte po zadání slevového kódu GBOBCE002 jen 80 dolarů, což je zhruba 1 810 Kč. Hodinky disponují černobílým displejem, integrovanou GPS, senzorem pro měření srdečního tepu, krokoměrem, kompasem, budíkem a záznamníkem; s telefonem komunikují skrze Bluetooth. Potěší také odolnost vůči vodě (až do hloubky 50 metrů) či výdrž až 60 dní (s vypnutou GPS)Dobíjení probíhá skrze magnetický klip.

V případě, že vás tento model hodinek Zanmax zaujal, můžete si jej objednat zde. Nezapomeňte uplatnit výše uvedený slevový kód.

Za 21,25 USD (480 Kč) mohou být vaše hodinky Diggpro DI10 v černé barvě (do objednávky nezapomeňte vložit slevový kód GBSwatch). Ty se rovněž pyšní odolností vůči vodě až do hloubky 50 metrů, krokoměrem, stopkami či vibračním upozorňováním na vybrané notifikace z vašeho telefonu (hovory, SMS, Facebook, Twitter, WhatsApp).

Při normálním používání výrobce slibuje výdrž okolo 8 měsíců, náročnějším uživatelům by baterie měla vydržet okolo 5 měsíců. Hodinky lze rovněž využít jako vzdálenou spoušť fotoaparátu u vašeho smartphonu.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel